Zbliża się termin ponownego rozpatrzenia wniosków przez SEC

SEC

Bitcoin ETF. Temat, który podgrzewa kryptosferę od dłuższego czasu. Zbliża się coś, na co czeka ogromna część społeczności – termin ponownego rozpatrzenia wniosków przez SEC.

Halo, to nie miał być 26 października?

Po pojawieniu się informacji o decyzji dot. ponownej rewizji wniosków wśród społeczności wręcz wrzało. Informacje, które rozeszły się jak niczym burza, zakładały, iż to 26.10 będzie ostatecznym terminem rewizji. Jak się jednak okazało, nastąpi to kilka dni później.

5 listopada?

Po głębszej analizie dokumentów dostarczonych przez SEC (mówiących o przeglądzie wniosków ETF od Direxion (5), GraniteShares (2) i ProShares (2)), można dojść do wniosku, iż ostateczny termin opiniowania wyznaczony jest na 5 listopada.

“Do 5 listopada 2018 r. każda strona lub inna osoba może złożyć oświadczenie popierające działania […] lub sprzeciwiające się temu.”

Niestety, niekoniecznie…

Biorąc pod uwagę, że faktyczny termin zgłaszania uwag upływa 5 listopada, możemy założyć, że SEC ogłosi swoją decyzję w dowolnym momencie krótko po wskazanej dacie. Dlatego też, drodzy kryptowaluciarze, uwzględnijcie to przy planowaniu swoich cotygodniowych strategii handlowych.


REKLAMA