“XRP najlepszym krypto do zakupu poniżej 1 USD”

XRP

Ostatnie badanie przeprowadzone przez Weiss Ratings pokazało, że kryptospołeczność z Twittera uważa XRP za najlepszą możliwość inwestycji w token poniżej 1 USD.

W ankiecie udział wzięło 5 726 użytkowników Twittera (prawie 50% osób obserwujących profil Weiss Ratings). Spośród czterech oferowanych opcji, XRP zmiotło konkurencję doskonałym wynikiem 64%. Na drugim miejscu jesy Cardano (ADA) z 25% głosów. Trzecie miejsce zajął bezpośredni konkurent zwycięzcy, Stellar (XLM) z 8% głosów, a ostatnie miejsce IOTA z jedynie 3%.

Ripple i XRP – w teorii niezależni, w praktyce jak ojciec i syn

Wyniki te pokazują Ripple jako poważną firmę o schemacie biznesowym na tyle szerokim, aby był interesujący zarówno dla osób indywidualnych i korporacji. Ripple jest jedną z firm o najbardziej znaczącej obecności w tradycyjnym systemie finansowym, ponieważ dysponuje różnorodnymi rozwiązaniami programowymi, dostępnymi dla swoich klientów.

Chociaż firma stanowczo argumentuje, że token XRP jest zupełnie niezależny od firmy lub jej blockchainu, społeczność odczuwa każdy spadek bądź wzrost pojawiający się po ruchach przedsiębiorstwa i strategicznych sojuszach zawiązywanych przez zespół Ripple.

Wartość waluty ma ogromny wpływ na nastroje w kryptospołeczności. Ostatnio jego cena wzrosła wystarczająco, aby wyrzucić kilkukrotnie Ethereum z drugiego miejsca na globalnym rynku.


REKLAMA