Wolumeny handlowe Ameritrade powinny skoczyć, jeśli zostaną wprowadzone do kontraktów terminowych na bitcoin: Forbes

TD Ameritrade może przyjąć podejście polegające na oczekiwaniu na oferowanie kontraktów futures na bitcoin i handel kryptowalutami, ale jeśli tak się stanie, może to być dobrodziejstwem dla obrotów handlowych firmy. To według Trefis.com, platformy stworzonej przez zespół inżynierów MIT i analityków z Wall Street, która pomaga inwestorom zrozumieć, w jaki sposób produkty firm wpływają na ceny akcji. W poście na Forbes.com zespół Trefis przewidział, że broker z dyskontem w Omaha, w Nebrasce, dostrzeże “znaczne” zyski w obrotach, jeśli zaoferuje kontrakty futures na bitcoin.

“Wprowadzenie kontrakty przyszlosciowych na bitcoin na ugruntowane domy maklerskie wystawia walutę na dużą pulę inwestorów , co może zwiększyć popyt na waluty i wolumeny dla domów maklerskich” – napisał Trefis.com. “Ponadto, w przypadku kontraktów futures, handlowcy będą musieli jedynie utrzymywać marżę i kupować i sprzedawać kontrakty, zamiast przejmować własność, co może otworzyć drogę do dalszego wzrostu. Ogólnie, kontrakty futures na bitcoin powinny pomóc Ameritrade uzyskać znaczne ilości, od początku 2017 roku około 14,9 mln bitcoinów było przedmiotem obrotu miesięcznego. ” Oprócz zwiększania obrotów dzięki oferowaniu kontraktów futures na bitcoin, Trefis przewidział, że TD Ameritrade Holding Corporation (AMTD) może zaobserwować wzrost liczby klientów.

Bitcoin rośnie przez cały rok, a uwaga inwestorów na kryptowalut osiąga poziomy szaleństwa. Cyfrowa waluta, która jest nieuregulowana, rozpoczęła handel na poziomie około 1000 USD na początku tego roku, a ostatnio osiągnęła wartość 16.700 USD. Światowe rynki Cboe i CME wprowadziły lub będą wprowadzać kontrakty futures na bitcoin, które obecnie oferują swoim klientom garść internetowych domów maklerskich. TradeStation i Ally Invest to dwie z najbardziej znanych firm, które planują oferować kontrakty terminowe typu bitcoin, podczas gdy TD Ameritrade i Charles Schwab przyjmują podejście typu wait-and-see. Fidelity Investments twierdziło w przeszłości, że nie ma planu oferowania kontraktów futures na bitcoin swoim klientom maklerskim.

W wywiadzie dla Business Insider, JB Mackenzie, dyrektor zarządzający w TD Ameritrade, powiedział, że online broker jest obserwatorem wprowadzenia na rynek i że, podczas gdy przyjmuje podejście “wait-and-see”, firma jest gotowa do rozpoczęcia oferowania produktów futures jeśli uzna, że ​​warunki rynkowe są właściwe. “Przy każdym nowym produkcie na przyszłość chcemy zobaczyć, jak rynek się spotyka” – powiedział Mackenzie w wywiadzie. “Chcemy mieć pewność, że jest wystarczająco dużo animatorów rynku, płynność i wielkość”.
kryptokoparki


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe