Wiadomość dnia(BTC-E WZNAWIA DZIAŁALNOŚĆ).!

Rosyjska giełda kryptowalut BTC-e dotrzymała obietnicy i wznowiła swoją działalności, lecz nie wszyscy są zadowoleni. Domena http://btc-e.nz została aktywowana dzisiaj, jednak nie we wszystkich krajach. Niektóre części świata zostały pozbawione dostępu do giełdy z uwagi na wprowadzone regulacje, przykładem są Stany Zjednoczone.Firma obiecała oddać wszelkie koszta powstałe na skutek zamrożenia strony przez FBI, poprzez tokeny BTCT. Działalność giełdy została wstrzymana po tym jak aresztowano Alexander Vinnik w Grecji (w lipcu) pod zarzutami prania Bitcoinów skradzionych z Mt. Gox.

STANOWISKO BTC-E

Giełda nie została przywrócona ze wszystkimi funkcjonalnościami. Użytkownicy mogą jedynie wysyłać wiadomości oraz sprawdzić stan swojego konta. Pozostałe funkcjonalności mają stopniowo powracać na stronę. Jak podaje ,,Roadman” opublikowany przez firmę na forum bitcointalk:

W powiązaniu z wprowadzonymi restrykcjami, użytkownicy będą mieli jedynie możliwość sprawdzenia stanu swojego konta oraz zmiany ustawień dotyczących bezpieczeństwa konta. Chat będzie działał na stronie. Do tych operacji, usługa wznowi swoją działalność pod starą domeną (btc-e.nz). Użytkownicy będą mogli się zalogować i sprawdzić stan swojego konta przed transferem danych.

NOWA DOMENA

Administratorzy strony podają, że odbędzie się transfer danych na nową domenę, której nazwy jeszcze nie ujawniono. Nowa strona ma ruszyć w okolicach 15 września i  działać w zgodzie ze wszytskimi Europejskimi przepisami dotyczącymi firm inwestycyjnych.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com