WCM # 8 będzie wyjątkowy.

WCM # 8 będzie wyjątkowy.

Nie tylko współpracujemy z LUNO, aby dostarczać więcej niesamowitych wydarzeń dla naszej wspaniałej społeczności, ale także mamy naprawdę wyjątkowych gości. W super gorący wieczór 14 sierpnia gwiazdą będzie … CARDANO !! Cardano to w pełni otwarty, zdecentralizowany blok publiczny, którego celem jest dostarczanie bardziej zaawansowanych funkcji niż jakikolwiek wcześniej opracowany protokół. Jesteśmy zaszczyceni. W tym samym wydarzeniu Luno ogłosi (po raz pierwszy – PREMIERA !!) wyniki swojego eksperymentu społecznego “JEDEN TYDZIEŃ NA BITCOIN” i zaprezentuje swoje badania rynkowe na temat profilu typowego użytkownika kryptowaluty.

Ekscytujące rzeczy, prawda ?! Tak, chcesz tam być.

*** CARDANO *** Z siedzibą w Szwajcarii Fundacja Cardano koncentruje się na pięciu kluczowych obszarach:

1. Aby chronić i rozwijać ekosystem Cardano.

2. Kształtowanie prawodawstwa i standardów handlowych.

3. Edukować, rozwijać i wspierać społeczność Cardano.

4. Informacje o protokole Golden Source Cardano. 5. Partnerstwa korporacyjne i sojusze handlowe.

*** LUNO *** Luno to portfel kryptowalutowy wymiana z 40 krajami w Europie, Azji i Afryce, i prawie 2 milionami użytkowników. Luno uważa, że ​​zdecentralizowane waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum, zasadniczo zmienią sposób, w jaki świat postrzega i wykorzystuje pieniądze: – szybsze, bezpieczniejsze i bezpieczniejsze transakcje; -więcej prywatności i wolności; – znacznie lepsze wrażenia użytkownika; – i ostatecznie – większej równości poprzez zapewnienie każdemu światu dostępu do tego samego systemu finansowego, bez względu na to, kim są i skąd pochodzą.

***Speakers***

Duncan Coutts – dyrektor ds. Inżynierii w IOHK

Ma ponad 15-letnie doświadczenie programistyczne w Haskell i jest znanym członkiem społeczności Haskell. Posiada tytuł pierwszej klasy w zakresie obliczeń i D.Phil w dziedzinie informatyki, zarówno z Uniwersytetu Oksfordzkiego. Publikował artykuły na międzynarodowych konferencjach, w tym ICFP. Jego badania koncentrują się na generowaniu kodu o wysokiej wydajności z idiomatycznego kodu Haskella wysokiego poziomu. Ma 5-letnie doświadczenie w nauczaniu informatyki, w tym cztery lata nauki Haskella dla dojrzałych studentów na poziomie magisterskim.

Magdalena Golebiewska – Country Manager w Europie Wschodniej Luno

Magdalena przez ostatnią dekadę pracowała w branży Fintech – budując, rozwijając i promując rozwiązania finansowe, takie jak e-płatności (PayU), internetowe wymiany walut CurrencyOne, e-pożyczki (raty, pożyczki – Kreditech) i międzynarodowe przekazy pieniężne (TransferGo) wszystko na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem Europy Wschodniej, ale także Ameryki Łacińskiej, Afryki i Europy, w tym Wielkiej Brytanii lub Hiszpanii.

***Program***

18:00 – 18:30 Rejestracja

18:30 – 18:40 Wstęp

18:40 – 18:50 Magdalena Golebiewska – Luno – Rynek kryptowalut w Polsce i profil właściciela kryptowaluty

18:50 – 19:00 Magdalena Golebiewska – Luno – eksperyment społeczny “JEDEN TYDZIEŃ NA BITCOIN” – PREMIERA !!

19:00 – 19:10 Tom Kelly i Jon Moss – główne cele Cardano

19:10 – 19:20 Przerwa

19:20 – 20:00 Duncan Coutts – wszystko o Cardano

20:00 – 20:20 Pytania i odpowiedzi 20:20 Pizza, piwo i networking

Link do Wydarzenia :

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.meetup.com%2FWICKED-CRYPTO-MEETUP%2Fevents%2F253064169%2F&h=AT04vneZRaUwQUEebot4h5_wjSgnfKpTvARDvL0hc5QNyfm60XS1QQPz8260N1v85Q1i00Jvm5u42d8l-AkHndvvR37H6GPGT6M3gTNUKkpIUxOgMiTEx4CVebO_TpkYKERq


REKLAMA