Warsztaty Chainers Group musisz tam być !

Już w tę sobotę 14.04 o godzinie 11:30 w siedzibie Klubu Chainers Group (ul. Św. Ducha 16) odbędą się warsztaty organizowane właśnie przez nich. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty miesiąca w naszym Klubie! Ciekawych tematów i nie mniej ciekawych prelegentów nie zabraknie. Nasz Chainer Bartek poruszy najgorętszy temat ostatnich dni krążących w świecie kryptowalut– podatek PCC oraz pozostałe zagadnienia prawne.

Kilka słów o Bartku: to przedsiębiorca z 11- letnim doświadczeniem w branży finansowej. Współpracował z największymi firmami tego Świata: ING, Citi Group oraz Aviva. Prywatnie to wiecznie uśmiechnięty gość, spełniający się w roli męża i ojca czwórki dzieci.

Nasz Górnik  Michał podejmie temat wybranych projektów Blockchain w Polsce.

Kilka słów o Michale: to doradca z kilkuletnim doświadczeniem. Swoje pierwsze kroki stawiał poza granicami Polski- jako handlowiec i logistyk. Aktywny sportowiec, zapalony podróżnik oraz spekulant. Górnik przodowy z Elbląga. Nie brak mu poczucia humoru i zapału do walki z przeciwnikami kryptowalut.

 

Nasz gość specjalny Jakub Bartoszek, przedstawiciel Pracowni Nowych Technologii (działającej globalnie polskiej marki oferującej rewolucyjne produkty rozwijane w oparciu o wykorzystanie najnowszych technologii) zajmie się zagadnieniem Stabilizacji energetyki poprzez mining. Znajdzie się też czas na luźną dyskusję, oraz poczęstunek.

 

14.04 godz 11:30

82-300 Elbląg

Św.Ducha 18

 

https://www.facebook.com/ChainersGroup/

 

http://chainers.net/

 

501 932 217

 


REKLAMA