Użytkownicy pełni nadziei po niTROn Summit 2019

niTROn Summit 2019

niTROn Summit 2019 za nami. Podczas szczytu zespół projektu Tron złożył kilka ważnych obietnic.

Mowa o obietnicy “przebicia” projektu EOS czy też zapewnieniu użytkowników o wartości ich opinii dla zespołu deweloperskiego.

Wystąpienia i obietnice

Wydarzenie rozpoczęło się od przywitania wszystkich zgromadzonych przez Justina Suna – dyrektora generalnego Tron.

Uwagę ludzi przyciągnęło wystąpienie Marcusa Zhao – szefa publicznego łańcucha sieci Tron – informujące o najnowszych wydarzeniach i przyszłych planach projektu. Po poinformowaniu uczestników o wprowadzanych oraz nadchodzących zmianach, Zhao zapewnił ich o kluczowym znaczeniu opinii społeczności. Jak zaznaczył, Tron “będzie słuchał społeczności, aby zdecentralizować zespół deweloperski i zachęcić więcej programistów do przyłączenia się” do nich.

Kierownik społeczności programistów Tron, Li Cong mówił o tym, w jaki sposób sieć pomaga programistom rozpocząć swoją przygodę z technologią blockchain. Zdaniem Conga, Tron to nie tylko protokół, a cała platforma i ekosystem. W swoim przemówieniu zaznaczył, że dzięki 145 DAppom i ponad 3 000 programistów sieć wkrótce “przebije” EOS pod każdym względem.

Sam Justin Sun stwierdził, że w tym roku na rynku pojawi się ok. dwóch tysięcy zdecentralizowanych aplikacji (DAppów). Zespół Tron skorzystał z okazji, aby pochwalić się otwartością ich sieci na programistów oraz tym, jak sieć stara się stworzyć lepszy ekosystem dla deweloperów DAppów niezależnie od tego, z której sieci się przeniosą.

Jak tam, śledziliście na bieżąco wystąpienia podczas szczytu? Jakie są wasze opinie na temat obietnic i założeń zespołu?


REKLAMA