Użytkownicy giełdy kryptowalutowej Poloniex składali skargi.

Użytkownicy giełdy kryptowalutowej Poloniex składali skargi że ich konto “zostało zawieszone” 27 maja po zakończeniu obowiązkowych nowych procedur weryfikacji tożsamości.

Właściciele kont w mediach społecznościowych twierdzą, że po potwierdzeniu swojej tożsamości otrzymują powiadomienie, że mogą kontynuować handel, ale ich dotychczasowe konto funkcjonalne jest teraz zablokowane.

Problemy, o których Polonix nie zdawał się wyraźnie świadczyć, rozpoczęły się tego samego dnia, gdy wymiana ogłosiła użytkownikom żądanie, by powiązali swoją tożsamość ze swoim kontem.

“Pytamy wszystkich dotychczasowych klientów Poloniex, którzy nie przekazali w przeszłości pełnych informacji identyfikacyjnych, aby zrobić to teraz za pośrednictwem strony profilu Poloniex” – czytamy w komunikacie.

“Ta strona zawiera jasne instrukcje, jakie informacje są wymagane do zweryfikowania Twojego konta. Gdy tylko prześlesz te informacje, podejmiemy odpowiednie kroki, aby je zweryfikować i ponownie włączyć transakcje i transakcje na Twoim koncie. “


REKLAMA