UPS docenia Blockchain

UPS, amerykańska firma zajmująca się międzynarodową dostawą i zarządzaniem łańcuchem dostaw, współpracowała z Inxeption, firmą zajmującą się technologią handlu elektronicznego specjalizującą się w analizie w czasie rzeczywistym na blockchain, w celu wdrożenia platformy opartej na blockchain, aby ulepszać łańcuchy dostaw handlowych.

Zgodnie z komunikatem prasowym opublikowanym 21 marca nowa platforma blockchain nosi nazwę Inxeption Zippy i pomoże firmom wprowadzać na rynek i dystrybuować ich produkty do konsumentów za pośrednictwem wielu kanałów internetowych, które są zarządzane i zabezpieczane z jednego miejsca.

Platforma ma na celu pomóc sprzedawcom monitorować cały łańcuch dostaw swoich produktów, od aukcji po dostawę produktów do klientów. Technologia oparta na blockchain zapewnia, że ​​tylko kupujący i sprzedający mają dostęp do poufnych danych, takich jak ceny specyficzne dla umów i stawki negocjowane.

Blockchain Umożliwia płynne zarządzanie łańcuchem dostaw

Platforma Blockchain Inxeption Zippy zapewnia sprzedawcom bezproblemowe zarządzanie łańcuchem dostaw od listy produktów do dostawy.

Handlowcy korzystający z platformy mogą teraz otrzymywać wiodące w branży wskaźniki łańcucha dostaw, takie jak globalne usługi wysyłkowe, śledzenia i logistyki UPS, a także zestaw innych funkcji, w tym:

  • Budowanie strony internetowej i przesyłanie informacji o produkcie
  • Planowanie zamówień i przesyłek oraz monitorowanie zwrotów
  • Zarządzanie zamówieniami zakupu, zamówieniami masowymi i przesyłkami multimodalnymi
  • Przetwarzanie transakcji za pomocą karty kredytowej, zamówień zakupu lub finansowania
  • Prowadzenie marketingu w wyszukiwarkach
  • Przegląd analiz sprzedaży i marketingu

Według Kevina Warrena, dyrektora ds. Marketingu w UPS, chcą oni zapewnić wysoki poziom zarządzania łańcuchem dostaw dla przedsiębiorstw B2B, ponieważ rozwój branży e-commerce rozszerzył się poza szybkie i wygodne zakupy tylko dla konsumentów – teraz obejmuje również przedsiębiorstwa.

Dodając do tego, Warren powiedział:

„Praca z Inxeption to kolejny sposób, w jaki tworzymy innowacyjne rozwiązania, które pomagają małym firmom dostarczać wysokiej jakości usługi swoim klientom i odnosić sukcesy w handlu elektronicznym”.

Biznes e-commerce B2B rozwija się szybko, potrzebna jest technika Blockchain

Według informacji prasowej branża handlu elektronicznego między przedsiębiorstwami (B2B) szybko się rozwija i oczekuje się, że do 2023 r. Osiągnie 1,8 biliona dolarów. Jednak większość sprzedawców B2B powoli przestawia handel internetowy i nadal dokonać większości sprzedaży poprzez sprzedaż bezpośrednią lub dystrybucję przez osoby trzecie.

Wszystko to ulegnie zmianie, a firmy, które się nie dostosują, pozostaną w tyle, ponieważ e-commerce B2B oferuje akceptantom łatwiejszy, szybszy i łatwiejszy w zarządzaniu sposób wprowadzania na rynek i dystrybucji produktów.

Integrując zaawansowaną technologię blockchain z globalną logistyką, UPS i Inxeption zapewniają sprzedawcom B2B rozwiązanie, które pozwala zwiększyć sprzedaż online i zwiększyć przychody.

Jak stwierdził Farzad Dibachi, CEO of Inxeption: 

„Rewolucjonizujemy handel elektroniczny B2B i łączymy firmy i ich klientów online w zaufany sposób. Ta relacja tworzy uproszczone rozwiązania cenowe dla handlowców B2B z ograniczonym marketingiem cyfrowym i zasobami IT, aby łatwo zarządzać wszystkimi aspektami sprzedaży i wysyłki z jednego bezpiecznego miejsca. ”

Podsumowując, wspólna platforma blockchain firmy UPS i Inxeption to kolejny przykład masowej adopcji. Firmy zaczynają zdawać sobie sprawę, że technologia blockchain naprawdę poprawia branżę na wiele sposobów.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi