Unlimited uruchamia komis urządzeń używanych oraz włącza do oferty wyposażenie HeatMiner

Unlimited

Nasz partner strategiczny, przedsiębiorstwo Unlimited, w swojej ofercie uruchamia sklepową usługę sprzedaży używanych urządzeń kryptowalutowych. Oprócz tego, w związku z oferowanymi przez firmę zaawansowanymi projektami grzewczo-energetycznymi, asortyment sklepu został poszerzony o aparaturę HeatMiner.

Jak możemy wyczytać na fanpage’u Unlimited:

📢Wchodzimy w nowe sektory działalności!📢

Jak doskonale wiecie, nasza firma nieustannie przechodzi procesy modernizacyjne. Wszystko po to, abyście Wy, nasi klienci, mogli doświadczyć najwyższej jakości oferowanych usług oraz profesjonalnej obsługi. Z przyjemnością więc informujemy, iż poszerzamy naszą ofertę o 2 kategorie – komis urządzeń używanych oraz urządzenia HeatMiner.

💵W komisie Wy, klienci, możecie wystawić swoje urządzenia górnicze, których już nie używacie.

📊Urządzenia HeatMiner to aparatura rekuperacyjna, stosowana w zaawansowanych projektach grzewczo-energetycznych, mających na celu redukcję kosztów energii i ogrzewania. Od dziś dostępna jest również w naszym sklepie!

Macie pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Komis jest usługą, dzięki której klienci sklepu Unlimited mogą wystawić na sprzedaż swoje używane urządzenia. Sklep działa w tym wypadku jako platforma pośrednicząca, pozwalająca na łatwe dopięcie transakcji.

Aparatura HeatMiner zajmuje się wykorzystaniem energii cieplnej (wytworzonej przez koparkę kryptowalutową podczas pracy) jako “napędu” lub elementu dodatkowego systemu grzewczego. W teorii, wykorzystanie aparatury H|M wraz z koparką kryptowalutową pozwala znacząco zredukować koszty związane z energią elektryczną.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi