Tron zamierza wyprzedzić EOS w ilości DApps do końca stycznia

Tron

W cotygodniowym raporcie Tron, opublikowanym 4 stycznia ujawniono, iż projekt planuje wyprzedzić EOS pod względem ilości DApps w swojej sieci do końca stycznia.

W raporcie zespół Tron poinformował także, że zakończono pracę nad swoim portfelem (dotyczące duplikacji nazw tokenów) oraz rozpoczęto testy wielopodpisowości.

Nowości techniczne i ważne propozycje

Według cotygodniowego zestawienia prace nad optymalizacją logiczną hard forka zostały zakończone wraz z opracowaniem funkcji subskrypcji zdarzeń. Oprócz tego, wydano również niewielką aktualizację kalkulatora Energy na Tron Station.

Społeczność Trona zatwierdziła propozycję nr. 13, wysuniętą przez założyciela, Justina Suna. W założeniu wdrożenie propozycji obniży koszty transakcyjne sieci, a przy okazji (w nadziei użytkowników) rozszerzy całość blockchainu. Całkowita ilość energii w sieci wynosi obecnie 100 miliardów.

Propozycja nr 14, złożona przez Tron ONE, również została zatwierdzona. Ma to umożliwić użytkownikom tworzenie tokenów o nazwach, które były już używane w sieci – od teraz identyfikacja odbywać się będzie z pomocą ID.

To co, ścigamy się?

Jak w tytule – developerzy liczą, że do końca stycznia ilość DApps umieszczonych w ich sieci przewyższy ilość aplikacji w sieci EOS. Do końca grudnia w sieci projektu pojawiły się 83 aplikacje. EOS może się obecnie pochwalić 259 dApps umieszczonymi na ich blockchainie.

Jak myślicie? Czy zespół Suna osiągnie zamierzony cel?


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe