Tron wyprzedza Ripple w Google, Justin Sun na szczytach Social Media

Tron

CEO Tron, Justin Sun wspina się właśnie na szczyty mediów społecznościowych, przechodząc przez próg 1,5 miliona obserwujących. Wyszukiwania dotyczące projektów przebijają popularnością Ripple i Ethereum jednocześnie.

Sun w niedawnym wywiadzie dla Forbesa omówił partnerstwo z Line, przejęcie BitTorrenta, “Project Atlas”,  a także niezależność Tron od blockchain Ethereum.

“Korea i Japonia są dla nas kluczowymi rynkami strategicznymi. Jak wiecie, te gospodarki dużo robią w branży technologicznej, a dostępność na tych rynkach pozwoli nam połączyć się z większą liczbą partnerów, a także zapewnić lepszą integrację produktów dla naszych posiadaczy tokenów “

– mówi Sun.

Ogólnoświatowe statystyki Google Trends

Według Google Trends zainteresowanie Tronem rośnie. Światowe zainteresowanie firmą przyćmiło zarówno Ripple i Ethereum w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Plotki o nowym partnerstwie również podsycają zainteresowanie firmą, ponieważ CEO, Justin Sun wspomniał niedawno o wartościowym partnerstwie. W teorii to Baidu, “chińskie Google”, jest nowym partnerem firmy, jednak żadna umowa między tymi dwoma nie została potwierdzona.

“Cyk” i widzimy kolejny efekt – TRX znadjduje się 10-tce najczęściej wspominanych kryptowalut na Twitterze. TRX jest już prawie na równi z Bitcoinem.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com