Tron bije kolejne rekordy

tron

W tych trudnych dla kryptowalut czasach sieć Tron idzie do przodu pełną parą. Podczas gdy inne platformy liżą rany, projekt bije kolejne rekordy.

Jak zwykle, Justin Sun (CEO projektu) nie omieszkał pochwalić się tym na Twitterze.

“Dziś TRON pobił dwa rekordy! 2,53mln Tx i 32284 nowych adresów dziennie! Wielu programistów z #EOS i #ETH przeszło do TRON!”

tron trx wykresySzybkie działania zespołu, takie jak m.in. przejęcie BitTorrent w czerwcu, mają znaczący wpływ na rozwój projektu (i w znacznym stopniu pozytywnie wpływają na wspomniane bicie rekordów). Widać to między innymi w ilości dziennych transakcji – podczas gdy inne kryptowaluty od miesiąca “lecą” ku dołowi, TRX ma się dobrze, a ilość wspomnianych transakcji wzrasta.

Złoty środek na przyciągnięcie deweloperów

Dobra strategia jest podstawą działania – wydaje się, że Sun to wie. W ubiegłym tygodniu ogłosił w tweecie, że zbierze fundusze na uratowanie upadających projektów deweloperów EOS i ETH jeśli przeniosą  swoje Dappy do sieci Tron. Jak twierdzi, liczni deweloperzy już dokonali “przeprowadzki”.

“TRON utworzy fundusz, który uratuje programistów #ETH i #EOS przed upadkiem ich projektów. Oczywiście, o ile deweloperzy przeniosą swoje Dappy na #TRON”

Warto się przenosić?

Protokół Tron został zaprojektowany tak, aby działał skuteczniej, taniej i szybciej niż pozostałe sieci.  Wydajność i prostota tejże sieci jest bardzo atrakcyjna w oczach programistów. Dlaczego? Otóż sieć pozwala im operować na prostszych językach programowania (takich jak na przykład Java). Inne platformy, takie jak m.in. Ethereum, wymagają od programistów znajomości jednego, konkretnego języka (w przypadku ETH jest to Solidity).


REKLAMA
Coinquista – załóż konto i otrzymaj darmowe kryptowaluty