T – Mobile pozwany !

Wykorzystanie kryptowaluty wymaga osobistej odpowiedzialności w odniesieniu do bezpieczeństwa danych. Inwestorzy muszą nie tylko upewnić się, że stosują najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa, ale muszą również mieć nadzieję, że usługodawcy, którzy mogą zagrozić ich gospodarstwom, również to robią. W niedawnym przypadku sądu federalnego klient T-Mobile twierdzi, że firma udostępniła jego pieniądze hakerom.

T-Mobile {“pozew T-Mobile” trans, z T-Mobile Suit}

Trader pozwał T-Mobile za udzielanie hakerom kontroli nad swoim kontem T-Mobile US, Inc. (NASDAQ: TMUS), trzeci co do wielkości dostawca usług bezprzewodowych w Stanach Zjednoczonych, stoi przed pozwem od klienta za rzekome umożliwienie kradzieży jego kryptowalut . Carlos Tapang z stanu Waszyngton twierdzi, że T-Mobile nieprawidłowo zezwalał złoczyńcom na dostęp do swojego konta mobilnego w dniu 7 listopada 2017 roku.

Zgodnie z pozwem, nieostrożne nieszczelne, niewystarczające środki bezpieczeństwa firmy umożliwiły przestępcom przeniesienie jego numeru telefonu na konto AT & T, które kontrolują bez jego zgody. Dzięki temu mogli zmienić hasło jednego ze swoich kont wymiany bitcoinów i ukraść jego kryptowalutę.

“T-Mobile nie był w stanie powstrzymać tego naruszenia bezpieczeństwa aż do następnego dnia” – twierdzi Tapang.

Następnie hakerzy przestawili łupy 1000 żetonów omisego (OMG) i 19.6 monet bitcoin na 2,875 BTC, o wartości 20 466,55 USD i następnie ukradli.

Trader pozywa T-Mobile za przyznanie hakerom kontroli swojego konta. Zgodnie z zarzutami, T-Mobile częściowo jest odpowiedzialna za stratę, ponieważ miała dodać do konta kod PIN przed 7 listopada, ale nie wywiązał się z tego. Firma jest również oskarżana o umożliwienie oszustom wielokrotnego dzwonienia do działu obsługi klienta T-Mobile, aż w końcu przedstawiciel błędnie przyzna im kontrolę nad kontami klientów bez wymaganej weryfikacji tożsamości.

Poza utratą swoich BTC i tokenów OMG, Tapang twierdzi, że również cierpiał na emocjonalną rozpacz, ponieważ nie mógł użyć swojego telefonu i musiał poświęcić czas, energię i pieniądze, aby rozwiązać problem. W tym celu dąży on nie tylko do odszkodowań pieniężnych, ale także do nakazów sądowych, co oznacza, że sąd federalny nakazuje T-Mobile dodać więcej środków bezpieczeństwa, aby zapobiec występowaniu podobnych incydentów w przyszłości.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe