Szkoła ekonomii w Londynie wprowadza kurs online dotyczący krypto.

London School of Economics (LSE) będzie oferować kurs online dotyczący inwestowania w kryptowaluty, począwszy od sierpnia 2018 r., Raporty Financial Times, poniedziałek, 9 lipca.

Zgodnie z zapowiedziami, nowy kurs nazwany “Inwestycja i zakłócenie kryptowaluty” pomoże uczniom nauczyć się “praktycznych umiejętności interakcji z giełdą kryptowalut”, w tym jak korzystać z portfeli kryptowalutowych, a także “oceniać analitykę” początkowych ofert monet. (ICOs).

LSE, która jest alma mater dla 36 “światowych liderów” i 18 laureatów Nagrody Nobla, twierdzi, że jest znana z mottem “rozumienia przyczyn rzeczy”. Poprzez wprowadzenie kursu uniwersytet zamierza pomóc globalnym “prywatnym organizacjom”, inwestorzy indywidualni, firmy świadczące usługi finansowe, rządy, “a także” organy regulacyjne “, aby zrozumieć” wysoce destrukcyjny trend “krypto.

“Wykładniczy wzrost i zmienność kryptowalut oraz technologia rozproszonej księgi, które je wspierają, doprowadziły do ​​globalnego zainteresowania kryptowalutami, ICO i dystrybucją dóbr cyfrowych.”

Kurs internetowy będzie prowadzony przez dr Carsten Sørensen, profesor systemów informacyjnych i innowacji. Składający się z sześciu modułów, które dają do 60 godzin czasu lekcyjnego, udział w kursie będzie kosztował 1800 euro.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe