Synthetix współpracuje z Chainlink, czy uda się stworzyć wielki projekt?

Synthetix, zdecentralizowana giełda aktywów syntetycznych, ogłosiła dziś, że współpracuje z Chainlink, firmą zajmującą się inteligentnymi kontraktami, aby umożliwić zdecentralizowane przekazy cenowe na platformie transakcyjnej Synthetix.

Integracja z Chainlink pozwoli każdemu zbudować i uruchomić wyrocznię w celu uzyskania informacji o cenach syntetycznych aktywa (zwane również Synths) dla niedawno uruchomionego Synthetix.Exchange.

Zapowiedź jest ważnym krokiem w kierunku większej decentralizacji, ponieważ system Synthetix wykorzystuje rozproszoną pulę zabezpieczeń kryptograficznych dla oporu cenzury. Ponieważ każdy Synth opiera się na różnych kanałach cenowych w celu utrzymania stabilnej ceny, kanały te mają kluczowe znaczenie dla wydajnej pracy sieci i dalszego rozwoju wizji globalnej i całkowicie zdecentralizowanej platformy wymiany.

 Synthetix dołącza do rosnącej grupy najlepszych projektów współpracujących. Tylko w zeszłym miesiącu wiele projektów ogłosiło współpracę z Chainlink, w tym Celer Network, Naka Chain i Katallassos.

Kain Warwick założyciel Synthetix :

Jest to ważny krok zarówno dla decentralizacji, jak i interoperacyjności w ekosystemie Ethereum. Jesteśmy bardzo podekscytowani przywilejem współpracy z Chainlink, który udowodnił, że jest najlepszą opcją dla projektów blockchain, chcących połączyć swoje inteligentne umowy z danymi ze świata rzeczywistego. Integracja z Chainlink umożliwi Synthetix kontynuowanie realizacji na drodze do decentralizacji greate.r poprzez udział użytkowników. ”Kain Warwick, założyciel Synthetix


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi