Specjalista od memów, krypto-praca marzeń?

Kryptograficzny startup poszukuje wykwalifikowanego kandydata, który przyjmie rolę Specjalisty od memów. Przy 48 000 USD rocznie plus 1% tokenów, zarobi więcej niż normalni ludzie robiąc to co kocha, choć jest kilka zastrzeżeń. Wybrany kandydat musi być pobłogosławiony co najmniej dziesięcioletnim doświadczeniem z Reddit i 4chan. Doświadczenie w MS Paint jest również zaletą.

Nie pozwól, aby Twoje memy były snami

Memy są prawdziwym paliwem kryptyki. Nie żetony. Nie blockchain. Memy, we wszystkich ich nieskażonych chwałach. Że estoński startup powinien reklamować stanowisko Specjalisty memów, jest inspirowanym działaniem PR lub dowodem, że trafiliśmy na szczyt krypto. Tak czy inaczej, jest to oferta, która jest dla krypto-spamerów zbyt dobrza by jej odmówić. W końcu nie ma zbyt wielu prac, które zapłaciłyby ci 900 $ tygodniowo, aby wysyłać najnowsze memy z wygodnego łóżka.

Cynicy mogą narzekać, że ICO z 192 obserwatorami na Twitterze poszukującymi specjalisty od memów – przed jego sprzedażą nie mniejszą – po prostu zwraca na siebie uwagę. Cynicy mieliby rację, ale jak inaczej ECOS powinien szeleścić zainteresowanie swoim łańcuchem blokowym dla łańcucha żywnościowego – przez walenie o transformacyjny potencjał rozproszonych ksiąg? W przypadku wszystkich niedociągnięć ECOS, nagabywanie “ninja memologii” było mistrzowskie.

Zaawansowane memetyki do zakłócania przemysłu

Wpis na liście zadań Crypto nie określa rodzaju memów, które mogą być uznane za odpowiednie dla zdecentralizowanego projektu branży. Nie wiadomo, czy szukają makr obrazowych, rzadkich Pepów, różowych Wojaków czy czegoś jeszcze bardziej wywrotowego. Wszystko, co zostało powiedziane, to fakt, że właściwy kandydat “przeszedł 4 klasy w szkole ogólnej”, wyróżnia się “śmiechem, ironią, cynizmem” i jest skłonny zaakceptować “Bonusy w postaci kociąt i szczeniąt”. To wszystko bardzo frywolne, to prawda. Ale wśród zgiełku i mroku, które przenikają przestrzeń krypto, wszystko, co może wywołać śmiech, musi zostać przyjęte z zadowoleniem.

Istnieje szansa, że ​​ICO ECOS okaże się katastrofą, ale ich gra marketingowa jest na rzeczy, i na to zasługują na uznanie. ‘Well memed’, nowy estoński startupie. ‘Well memed’.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi