Singlepoint wprowadza rozwiązanie płatności Bitcoin dla przemysłu konopnego.

Singlepoint uruchomił rozwiązanie płatności bitcoin dla branży konopi indyjskich. W najbliższych miesiącach firma planuje również wprowadzić giełdę kryptowalut, a także portfel kryptograficzny, który będzie gotowy do testów w ciągu najbliższych tygodni.

Rozwiązanie Bitcoin firmy Singlepoint

Giełdowa spółka holdingowa Singlepoint (OTC: SING) ogłosiła wprowadzenie na rynek miękkiego rozwiązania do płatności bitcoinowych Singleseed. Spółka Singleseed, podmiot zależny od Singlepoint, jest dostawcą B2B usług opartych na technologii konopnej, w tym płatności, marketingu i tworzenia stron internetowych. Opracowany Singlepoint:

Zapewnienie przyjaznej dla użytkownika platformy transakcyjnej umożliwi sprzedawcom konopi dodatkową, łatwą do śledzenia metodę przyjmowania płatności bezgotówkowych, przy jednoczesnym wzmacnianiu świadomości marki i pozycji rynkowej Singlepoint.

IndustrySinglepoint rozpoczął budowanie tej nowej usługi w 2014 r. Firma określiła ją jako “usługę płatności umożliwiającą natychmiastowe zakupy zasilane bitcoinem, gdy masz tylko kartę kredytową (lub debetową)”. Może być używana w każdym punkcie sprzedaży , przez dowolne firmy, od sklepów spożywczych po medyczne i rekreacyjne apteki z pochodnymi konopi.

System został zbudowany w celu obsługi płatności bitcoinowych (BTC), ale zostanie przedłużony w celu ułatwienia innych płatności krypto-walutowych, w tym eterów (ETH), zauważyła firma.


REKLAMA