Ripple & XRP: krótkie podsumowanie aktualności

Ripple XRP

Ripple i XRP mkną naprzód jak burza. Oto krótkie podsumowanie najnowszych informacji.

Ripple dodaje dwie firmy do RippleNet

Jak donosi Focus Malaysia, firma Moneymatch dołączyła do RippleNet, z powodzeniem wykorzystując opartą o blockchain technologię płatniczą xVia, aby przenieść pieniądze z Malezji do Hiszpanii. Według przedstawicielstwa Moneymatch test pokazuje, że malezyjskie przedsiębiorstwa są gotowe na korzystanie z najnowszych technologii w branży finansowej.

Również MoneyNetInt z siedzibą w Wielkiej Brytanii informuje, że firma zintegrowała i w pełni wdrożył zdecentralizowane płatności za pośrednictwem RippleNet. Przedsiębiorstwo twierdzi, że będzie wykorzystywać technologię Ripple do przetwarzania operacji forexowych i transakcji walutowych.

XRP pojawiło się na 4 nowych giełdach

Kanadyjska platforma giełdowa Bitvo dodało do listy XRP, parując kryptowalutę bezpośrednio z dolarami kanadyjskimi. Giełda Cobinhood oferuje pary XRP/BTC i XRP/USDT.

Firma Nexo mówi, że jest teraz “pierwszym i jedynym kredytodawcą kryptograficznym”, który wykorzystuje XRP jako “zastaw”.

“Pożyczki zabezpieczone XRP są od teraz dostępne na platformie Nexo, dzięki czemu jesteśmy pierwszym i jedynym kredytodawcą kryptograficznym na pokładzie wykorzystującym #XRP jako zastaw. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do gotówki, zachowując potencjał wzrostowy swojego XRP! #HODL #Ripple”

Omni dodało XRP do swojej platformy wypożyczania, dając ludziom możliwość wypożyczenia swoich przedmiotów w zamian za kryptowalutę.


REKLAMA