Reddit usuwa Bitcoin jako płatność.

Reddit podobno usunął opcję, aby użytkownicy płacili za swój program premium, Reddit Gold, powołując się na “nadchodzącą zmianę Coinbase”, zgodnie z postem Reddit w subreddit / r / btc opublikowanym 23 marca.

Użytkownik Reddita BitcoinXio opublikował wideo z opisem czynności, które dał inny użytkownik Reddit Gold, pokazując, że jedynymi opcjami płatności są PayPal i karta kredytowa.

Użytkownik Reddit emoney40, moderator kilku subreditów, ale nie / r / btc, skomentował, że zmiana jest spowodowana zmianą Coinbase Commerce:

“Zbliżająca się zmiana Coinbase, w połączeniu z kilkoma błędami wokół opcji płatności Bitcoin, które miały wpływ na zakupy dla niektórych użytkowników, skłoniła nas do usunięcia Bitcoin jako opcji płatności.”

Coinbase opublikował na swojej stronie Medium na początku marca 2018 r. Informację o wycofaniu Coinbase Merchant Tools zamiast Coinbase Commerce, które uznali za “destrukcyjne dla klientów Coinbase Merchant Tool.” Od 30 kwietnia sprzedawcy, którzy używali Coinbase Merchant Tools, nie będą już mieli dostęp do tego produktu, z 31 maja jako ostateczną datą wymaganego przejścia na Coinbase Commerce.

Użytkownik emoney40 powiedział również, że dodanie BTC jako opcji płatności nie jest gwarancją:

“Przyjrzymy się popytowi i będziemy obserwować postęp Coinbase Commerce, zanim podejmiemy decyzję o ponownym włączeniu.”

Niektórzy użytkownicy Reddit z wątku skomentowali, że nie płacą za Reddit Gold za BTC, ze względu na wysokie opłaty transakcyjne. Jednak w lutym opłaty transakcyjne BTC spadły poniżej ceny opłat Bitcoin Cash (BCH), które były jednym z głównych punktów rozmów konkurentów BTC.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com