Przegląd prasy

W dzisiejszym wpisie zajmiemy się, czterema tematami z Crypto świata, które uznaliśmy za najwżniejsze:

1   EGISPSKA GIEŁDA BLISKA WYSTARTOWANIU!!!

2 Litecoin, ma możliwość stać się jedną z najlepszych opcji inwestycyjnych na rynku

3 Czas na Lightning Network !!!

4  Odzyskaj zblokowany bitcoin cash, już dziś!!!

 

1

W Egipcie, przez ostatnie pół roku od listopada 2016 zaobserwowaliśmy spadek funta egipskiego o 50 %
Władzę państwowe po przeanalizowaniu owej technologii wydały oświadczenie,wskazujące obawy,iż dowolnej walucie innej niż funt egipski spowodowałaby niestabilność. oto co powiedział Współzałożyciel Bitcoin Egypt Omar Abdelrasoul lokalnej gazecie “Albawaba” :“Wpadliśmy na ten pomysł po tym, jak zauważyliśmy, że w Egipcie jest dużo ludzi , którzy chcą kupować kryptowaluty, ale ciężko jest to im zrobić na giełdach międzynarodowych, ponieważ nie mogą kupić kryptowalut za pomocą EGP”. Egipski rząd ma wprowadzić konieczne regulacje bez których podjęcie działań jest niemożliwe.

 

2

Prognoza Analityka Seeking Alpha, Geoffrey Caveney’a od sierpnia 2017 cyfrowa waluta,jedna z trzech,które wpierane są na Coinbase jest najbardziej znaną platformą wymiany kryptowalut.
Na drugim miejscu plasuje się Bitcoin,oraz Ethereum, tutaj zawarte powody, argumentujące jego pozytywne poglądy na temat Litecoina:
Jest przynajmniej pół tuzina innych cyfrowych walut, które są tak duże i dobrze znane jak Litecoin, w tym kilka, które obecnie mają większe kapitały, więc jest to spory przywilej, że to Litecoin jest wspierany przez Coinbase na równi z Bitcoinem i Ethereum. Ale poparcie ze strony Coinbase nie jest jedynym powodem do rozważenia zakupu Litecoina.Caveney uważa,że przyjęcie i uruchomienie przez Litecoina aktualizacji, Segregated Witness (SegWit) znacząco wpłynęło na poprawę walorów i zalet tej waluty cyfrowej.

3

Użytkownik Ferdous na swoim profilu w portalu twitter opubikował post zapowiadający, że ,,Layer2,,(Warstwa 2 odnosi się do warstwy Data Link w powszechnie używanym wielowarstwowym modelu komunikacji, Open Systems Interconnection ( OSI ). Warstwa łącza danych dotyczy przenoszenia danych przez fizyczne łącza w sieci. nadejść dużo wcześniej, niż było to zapowiadane . Co to znaczy!!!? TL;DR:

 Bliskie zeru opłaty fee

Skalowanie dla użytkowników

Tysiące nowych aplikacji

Technologia Lightning jest jeszcze w fazie testów beta, testował ją po raz pierwszy przy użyciu transakcji Litecoin w maju tego roku Blockstream Adam Back, ujawnił, że kontaktował się z CEO BitTorrenta, Bramem Cohenem, omawiając potencjalne zintegrowanie mikrotransakcji Lightning z jego pltformą.

4

Mamy dobrą wiadomość,możliwym staje się odzyskanie zablokowanych środków w postaci Bitcoin Cash, zależne ponadto od portfela, w którym “utknęły”. W połowie Sierpnia 2017 Portfel BTC.com wypuścił narzędzia do odzyskiwania utraconych środków. Rozwiązaniem problemu, okazuje się być tzw : portfel BTC.com i backup poprzedniego portfela, na którym były trzymane środki, wraz z zamrożonymi BCH. Jak udało nam się dowiedzieć Nie wszyscy użytkownicy nie odzyskają swoich “bonusowych jednostek”, ponieważ zabieg prowadzony przez BTC.com nie wspiera wszystkich portfeli na rynku. Wiadomo, że wspieranymi portfelami są na pewno Mycelium oraz Blockchain.info.


REKLAMA