Portfel dostawcy ‘Brd’ dodaje obsługę Bitcoin Cash na urządzenia Apple.

W tym tygodniu popularny dostawca portfela Bread (BRD – formalnie Bread Wallet) ogłosił wydanie nowej aktualizacji – w pełni zintegrowanej obsługi gotówki bitcoinowej (BCH). Teraz użytkownicy Chleba mogą zgłaszać, wysyłać, odbierać i przechowywać BCH samodzielnie lub obok gospodarstw BTC.

‘Chlebowy’ portfel umożliwia pełną obsługę gotówki Bitcoin na iOS

Firma Bread ogłosiła 7 marca, że ​​firma portfelowa dodała pełne wsparcie dla BCH dla platformy mobilnej iOS. W sierpniu, kiedy narodziła się sieć BCH, dwa tygodnie później zespół Bread wydał jednorazowe narzędzie do ekstrakcji dla użytkowników, którzy chcieli wyodrębnić monety. Firma twierdzi, że wielu użytkowników Chleba korzystało z tego narzędzia, ale ci, którzy jeszcze nie mieli BCH, trzymali niewidoczne na swoich portfelach mobilnych.

“Dzięki tej nowej aktualizacji wszyscy użytkownicy iOS będą mogli zobaczyć dowolne BCH pozostające w swoich portfelach i mogą wysyłać i odbierać BCH do woli” – wyjaśnia CPO James MacWhyte.

Ta nowa wersja aplikacji ma strukturę modułową, zbudowaną od podstaw, która pozwala nam dodawać wiele cyfrowych zasobów do platformy Bread, z czego gotówka bitcoinowa jest tylko pierwsza. Kolejnymi dodatkami będą tokeny Ethereum i ERC20, które są zgodnie z harmonogramem opracowanym na początku 2018 roku.

Użytkownicy wyrazili silne poparcie dla pełnego dostępu do BCH

Bread mówi, że w sierpniu zespół chciał się upewnić, że łańcuch BCH przetrwa i będzie zapotrzebowanie na wsparcie BCH dla portfela. Firma wyjaśnia, że ​​znaczna większość użytkowników Chleba nie miała wtedy silnej opinii na ten temat.

“Tak czy inaczej, wciąż chciałem mieć możliwość przechowywania i używania gotówki bitcoinowej w Chlebie, a wszyscy użytkownicy wyrazili silne poparcie dla uzyskania pełnego dostępu do wszelkich BCH, które wciąż mogą być przechowywane w ich portfelach”, szczegóły MacWhyte.

Dodawanie bread do ekosystemu BCH daje gotówkę bitcoinową na 25 lekkich portfelach i 5 pełnych klientach węzłów. MacWhyte mówi, że wersja Brd w wersji na Androida to środek rozwoju, a wersja wspierająca BCH zostanie wydana w najbliższej przyszłości.


REKLAMA