Pojawiła się pierwsza gra w sieci Tron

gra TRX

Era zdecentralizowanych aplikacji w sieci Tron oficjalnie rozpoczęła się, gdy fundacja Tron zintegrowała maszynę wirtualną Tron z Mainnetem 30 sierpnia. To, co pozostało do zrobienia, to aktywacja TVM 8 października. Justin Sun poprosił społeczność Tron o pomysły na temat typów DApps, które chcą zobaczyć na platformie.

Sun opublikował również wiadomości dotyczące rozwoju pierwszej gry opartej na sieci Tron. W tweecie napisał następująco:

“@BitGuildPLAT i Magic Academy: pierwsza na świecie gra Blockchain typu idle, oparta na sieci #TRON.”

Więcej o BitGuild i Magic Academy

Misją BitGuild jest zapoczątkowanie nowej ery, w której gracze wchodzą w interakcje ze swoimi grami i mają “coś” rzeczywistego . Gracze mogą kupować, sprzedawać lub handlować tymi przedmiotami lub zasobami, kiedy tylko zechcą. Dodatkową korzyścią jest to, że programiści mają swobodę tworzenia i sprzedaży swoich dzieł na platformach do gier.

Zespół BitGuild składa się z weteranów gier z całego świata, którzy stworzyli Magic Academy jako pierwszą na świecie grę blockchain typu idle, opartą o Tron.

“Kupując czarowników i ulepszając przedmioty, możesz ulepszać walutę w tym magicznym świecie – twoją produkcję Jade. Każda posiadana przez ciebie Jade jest tokenem TRC20. Kupując wojowników, możesz zdobyć moc bitewną, a następnie zwiększyć siłę w bitwie, kupując powiązane ulepszenia, zaatakować innych graczy i ukraść ich Jade.”

W ogłoszeniu Magic Academy stwierdza się, że jest napisane przy użyciu języka programowania Solidity.

Cały kodeks, zasady i numeryczny wygląd Magic Academy są zapisane w inteligentnym kontrakcie wykorzystującym Solidity – projekt jest otwarty, przejrzysty i wiarygodny. Wszystkie transakcje można wykonać szybko za pomocą portfela TRX, takiego jak Treasure, a wszystkie z nich można śledzić i zapisać w łańcuchu.

Czy gry oparte o Blockchain to przyszłość świata gier wideo?


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe