Platforma Blockchain promująca kulturę japońską za pomocą filmów, programów telewizyjnych i muzyki

Firma wykorzystująca technologię blockchain twierdzi, że stara się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na kulturę japońską. Tworzenie animacji, muzyki, gier i filmów, ponieważ międzynarodowe zainteresowanie tym przemysłem rośnie.

Zgodnie z białą księgą MINDOL, rząd tego kraju intensywnie inwestuje w strategię “cool Japan”, mającą na celu zaprezentowanie potężnych treści i umożliwienie rynkowi już wartemu 12 bilionów jenów w kraju, aby wygenerować jeszcze więcej dochodów od oddanych fanów w USA, Europie i gdzie indziej.

Firma ma dokładny plan produkcji treści, a kilka projektów jest już w toku. Celem MINDOL jest regularne tworzenie programów telewizyjnych i hostowanie tych treści artystów, które wspierają nowe talenty i otwierają nowe możliwości. W celu dotarcia do młodszych odbiorców platforma ma na celu nawiązanie relacji z osobami wpływowymi w mediach społecznościowych na Twitterze, Instagramie i YouTube.

MINDOL mówi, że znani producenci specjalizujący się w telewizji, filmie, animacji i wydawnictwie zgodzili się już dołączyć do swojej platformy. Według firmy nawiązała ona współpracę z japońskim studiem animacji Mushi Production.

W centrum ekosystemu firmy znajduje się rynek o nazwie eMINDOL, pomagający konsumentom przeglądać treści, kupować produkty i inwestować w projekty, które najbardziej ich pasjonują. Społeczeństwo będzie również miało możliwość przekazywania darowizn swoim ulubionym gwiazdom, co pozwoli im zarabiać na życie. Zainteresowane strony będą miały możliwość głosowania i uczestniczenia w planowaniu i opracowywaniu nowych treści. Wpływ będzie powiązany z liczbą posiadanych tokenów MINDOL.

Dla twórców treści, blockchain firmy MINDOL może również pomóc w ochronie ich zarobków. Zarządzanie prawami autorskimi stanie się głównym tematem platformy – dając artystom kredyt zasługujący na ciężką pracę. Z czasem firma ma nadzieję, że dzięki temu kreacje uniemożliwią korzystanie z ich treści bez ich zgody, a także wyeliminują podrabiane towary, które negatywnie wpłynęły na rentowność branży.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com