Pierwszy w Polsce krypto co-creating, zaczyna działalność z konkursem!

Jak informowaliśmy wczoraj na naszych social media Chainers Group organizuje swój pierwszy konkurs poprzez portal społecznościowy – facebook. W dzisiejszym artykule, postaramy wam się przybliżyć Chainers Group, oraz ich misję, jak i warunki konkursu.

Czym jest Chainers Group ? :

 

CHG (Chainers Group) to pierwszy w Polsce krypto co-creating club. Na ich stronię (link na dole artykułu) możemy przeczytać :

A my…..

Jesteśmy grupą przedsiębiorców, których łączy wspólna pasja- technologia blockchain. Jako zespół dążymy do tego, by tą pasją zarażać innych. Wspólnie tworzymy pierwszy krypto co-creating w Polsce- klub Chainers. Naszą misją jest pomoc przedsiębiorcom, innowatorom, start-up’om- wszystkim tym, którzy chcą razem z nami kreować blockchainową rzeczywistość.

Jak już pewnie wiecie, w najbliższym czasie otworzymy dla Was w Elblągu pierwszy krypto co-creating w Polsce- klub The Chainers. A skąd pomysł na to? Dlaczego postanowiliśmy zająć się właśnie tym?

Pomysłów było naprawdę sporo, co najmniej tyle ile osób liczy nasz zespół. 😉 Wszystkie z tych koncepcji łączył jednak wspólny mianownik- technologia blockchain. I to właśnie temu postanowiliśmy się poświęcić. Temat ‘łańcucha bloków‘ na tyle nas fascynuje, zwłaszcza w połączeniu z kryptowalutami, że zdecydowaliśmy się powiedzieć o tym światu i dzielić naszą pasją oraz zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem z innymi. Tak właśnie powstał The Chainers.

Ale nasz klub to nie tylko miejsce naszej pracy. Powstał on z myślą o tych, którzy chcą dołączyć do naszego elitarnego grona i razem tworzyć kolejne kręgi- tego wciąż otwartego łańcucha. – czytamy na ich stronię jak i Facebook’u.

 

Co Chainers Group oferuję swoim klientom, jak i klubowiczom :

POWIERZCHNIA BIURA

Jako klubowicz będziesz miał możliwość korzystania z powierzchni biura. Jego klimatyczny wystrój oraz funkcjonalność sprawią, że w pracy poczujesz się jak w domu.

 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny czego dowodem jest całkowita dyspozycyjność naszych konsultantów i indywidualne spotkania z nimi na Twoje życzenie.

 

WARSZTATY

Możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach wraz z innymi klubowiczami co da Ci okazję, by poznawać świat krypto. doskonalić swoją wiedzę i zdobywać doświadczenie w tej dziedzinie.

 

USŁUGA KOMUNIKATORA

Dzięki tej opcji będziesz na bieżąco informowany jakie są możliwości pomnażania Twojego kapitału, otrzymasz dostęp do komunikacji pomiędzy traderami oraz wymiany doświadczeń z nimi.

 

COWORKING

Dzięki tej opcji staniesz się uczestnikiem naszego elitarnego grona. Otrzymasz dostęp do każdej z powyższych opcji, a dodatkowo The Chainers stanie się miejscem Twojej pracy. Wszystkie narzędzia biurowe (tj. ksero, scan, wi-fi) będą do Twojej dyspozycji.

 

KRYPTOWALUTY

W naszym gronie poznasz zasady panujące w krypto-świecie, dzięki którym będziesz mógł stać się grubą rybą w tym biznesie.

 

Konkurs Chainersów :

 

Wytypuj kurs BITCOINA na dzień 18.03.2018, na godz. 12:00 wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz na naszej stronie (http://chainers.net/konkurs/) i wyślij. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 18.03.2018, do godziny 11:00.

Pięć osób z wynikiem najbliższym kursowi na dzień 18.03.2018, na godz. 12:00 zostanie nagrodzonych jednym z pakietów miesięcznych w klubie The Chainers!

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni na spotkaniu Kryptowaluty- zagrożenie XXI wieku, które odbędzie się 18.03.2018 o godz. 17:00 w Hotelu Elbląg. Nieobecni laureaci konkursu zostaną zdyskwalifikowani, a wygraną otrzyma kolejna, obecna na wydarzeniu osoba z najtrafniej udzieloną odpowiedzią w konkursie.

Powodzenia!

regulamin konkursu dostępny na stronie http://chainers.net/

 

Chainers Group 

  •  +48 501 932 217
  •  Św. Ducha 18, 82-300, Elbląg
  •  the@chainers.net.
  • https://www.facebook.com/ChainersGroup/

 


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi