Pierwsza giełda krypto, która wymieniła południowokoreański high-techowy startup Cube

OKEx z siedzibą w Hongkongu stał się pierwszą giełdą kryptograficzną, która wymieniła południowokoreański high-techowy startup Cube, jak ogłoszono 28 lutego. Zespół Cube niedawno ujawnił swój projekt, który będzie chronić bezpieczeństwo sieci przeznaczone dla samochodów bezzałogowych i pojazdów autonomicznych, poprzez wykorzystanie Technologia Blockchain. Ponieważ przedstawiciele OKEx powiedzieli Cointelegraph, giełda wymienia nowy token zwany AUTO, aby zapewnić klientom kolejną opcję czerpania korzyści z inwestycji.

Szeroki zasięg, rozbudowane narzędzia

Założona w 2014 r. Firma OKEx oferuje kilkaset par handlowych z tokenami i kontraktami terminowymi futures, w tym handel typu “to-to-token”.

“Jesteśmy również jedną z najlepszych giełd aktywów cyfrowych dzięki obrotowi, obsługującemu ponad 20 milionów klientów w ponad 100 krajach”, mówi strona internetowa giełdy.

Będąc bardziej skoncentrowaną na handlu wersją klasycznej giełdy crypto, OKEx jest skierowany do profesjonalnych handlowców, stwierdza przegląd Forexbrokerz.com. OKEx zbudował również zestaw algorytmicznych narzędzi handlowych przeznaczonych dla profesjonalnych handlowców.

Dziś OKEx oferuje kontrakty oparte na zasobach cyfrowych z wieloma opcjami dźwigni. Dodatkowe produkty to portfel, skarbiec i eksplorator bloków. Aby zapewnić bezpieczeństwo swoim użytkownikom, OKEx handluje za pośrednictwem interfejsu internetowego i aplikacji mobilnej oraz przyjmując GSLB, rozproszone klastry serwerów i inne zaawansowane technologie.

Niedawno OKEx ogłosił wydanie nowego tokena narzędziowego o nazwie OKB. “OKB to globalny token narzędziowy wydany przez OK Blockchain. Nie ma ICO ani prywatnych funduszy. ”

Dostępna podaż OKB ograniczona jest do żetonów o wartości jednego bln. 60 procent zostanie wydane klientom na budowanie społeczności, a także poprzez promocje marketingowe.

“Mamy nadzieję zbudować społeczność udostępniania w infrastrukturze Blockchain, pozwalając każdemu użytkownikowi uczestniczyć i przyczyniać się do rozwoju naszej platformy,” mówi tekst ogłoszenia.

W dniu 19 marca OKEx uruchamia program lojalnościowy z 250 mln OKB jako zachęty. Program składa się z trzech etapów i trwa pięć dni. Pary handlowe OKB / USDT, OKB / ETH i OKB / BTC będą dostępne od 23 marca.

Współpraca z modułem

Cube opracował system ochrony oparty na Blockchain dla samochodów bez kierowcy i autonomicznych. Oficjalny znacznik tokenu kostki w OKEx to AUTO.

Zgodnie z ogłoszeniem OKEx, nowe pary handlowe AUTO / BTC, AUTO / ETH i AUTO / USDT są dostępne na giełdzie od początku marca 2018 roku, a także opcja wypłaty AUTO. Cube zakończył swój publiczny crowdsale w lutym 2018 roku.


REKLAMA