Pięć kryptowalut, które przyniosło zysk w 2019!

Pięć kryptowalut, które przyniosło zysk w 2019!

Bitcoin od zawsze był niekwestionowanym królem zdecentralizowanej gospodarki cyfrowej. To prawda, że reszta paczki pozostaje daleko w tyle zarówno pod względem popularności, jak i kapitalizacji rynkowej. Natomiast pewnością nie uzasadnia to wyśmiewania altcoinów.

Nie oznacza to, że nie ma tam bezwartościowych i zwodniczych projektów. Jednocześnie, dzięki temu jesteśmy w stanie odróżnić “ziarno od plew”.

Warto przyjrzeć się bliżej ich wydajności. Zaczynając od bardziej znanych altcoinów, takich jak XRP i ETH, aż po zupełnie niejasne, takie jak TitCoin lub PutinCoin, dostrzegamy, że spora liczba spośród nich radzi sobie wyjątkowo dobrze.

Altcoiny, które zapewniły ogromny zwrot z inwestycji w 2019 r.

Niewielu traderom wiadomo, że istnieje wiele altcoinów, które osiągają konsekwentne wyniki przez większość 2019 r. W związku z tym można bezpiecznie założyć, że ich wzrost nie jest tylko przypadkiem lub oczywistym produktem ubocznym manipulacji na rynku.

Weźmy na przykład przypadek Chainlink (LINK). Rok zaczął się od około 0,29 USD za sztukę. Pod koniec I połowy 2019 r. wzrósł aż do prawie 3,90 USD. Oczywiście, od tamtej pory spadł, ale tylko w porównaniu do rekordowego poziomu (ATH).

Inwestorzy, którzy na początku 2019 r. kupili LINK i sprzedali go 30 Czerwca, zyskali około 13 500% inwestycji. Cena oscyluję obecnie około 2,70 USD za sztukę. Obecnie LINK osiąga wzrost o ponad 900% w porównaniu z początkiem roku.

 

LINK to nie jedyny altcoin który zapewnił dwucyfrowy ROI w 2019r.

Uwielbiamy go lub nienawidzimy, Binance Coin (BNB) jest kolejnym najlepszym producentem przez większą część roku. Po mimo spektakularnego spadku z rekordowego poziomu ( ATH) w wysokości 43 USD wcześniej w czerwcu. W chwili obecnej BNB możemy kupić za nieco ponad 17 USD, co stanowi wzrost o prawie 300% w porównaniu z wyceną z 1 stycznia 2019 r.

Ravencoin (RVN) jest kolejnym takim przykładem, rozpoczynając rok od około 0,013 USD, a następnie idąc aż do 0,074 USD na początku czerwca. Obecnie oscyluje wokół poziomu 0,04 USD.

 

 

Inne przykłady podobnych mniej znanych, ale wysokowydajnych altcoinów w 2019 roku.

Constellation (maksymalny zysk ponad 650%) i Republic Protocol (670% +).

Należy pamiętać, że CryptoGogle.com nie jest powiązany z żadną z wyżej wymienionych kryptowalut. Nie należy traktować powyższych informacji jako porady inwestycyjnej.

 

źródło: https://beincrypto.com


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com