Nasz partner, Unlimited przechodzi przemianę

Unlimited

Firma, która ciężko pracuje nad rozpowszechnianiem technologii Blockchain w naszym kraju. Jeden z największych sklepów z wyposażeniem do wydobywania kryptowalut. Pierwszy sklep w Polsce wpisany na listę asicminervalue.com. Oto nasz partner, Unlimited.

Unlimited, firma założona przez Michała Stryjewskiego, jednego z prekursorów implementacji technologii blockchain w Polsce, przechodzi właśnie wielką transformację.

Oprócz sprzedaży nowych urządzeń, prowadzenia usług naprawczych i hostingowych oraz tworzenia zaawansowanych projektów górniczych i energetyczno-grzewczych, na stronie sklepu naszego partnera (unlimitedminers.com) pojawi się niebawem komis urządzeń używanych – zarówno osoby prywatne i firmy będą mogły wystawić na sprzedaż swoje używane urządzenia minerskie.

Oprócz tego, firma wprowadziła do zakresu swoich usług szkolenia na temat implementacji technologii Blockchain oraz innowacyjnych rozwiązań energetycznych.

Nowi również od strony wizualnej

Webmasterzy firmy ciężko pracowali nad zmianą wyglądu zarówno strony-wizytówki oraz sklepu. Serdecznie zapraszamy was do zapoznania się poniższymi linkami:

 


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi