OKEx usuwa aż 40 kryptowalutowych par transakcyjnych

OKEx

Druga co do wielkości giełda kryptowalut na świecie, OKEx, ogłosiła, że wycofa ponad 40 par transakcyjnych, charakteryzujących się niewystarczającym zainteresowaniem.

Giełda z siedzibą w Hongkongu ogłosiła niedawno, że 31 października o godzinie 06.00 czasu środkowoeuropejskiego wstrzymają handel 42 parami kryptowalut. Użytkownicy zostali ostrzeżeni, że powinni anulować swoje zamówienia dotyczące tych par z platformy.

Wpis na listę to nie wszystko. Utrzymanie dobrej wydajności jest kluczem do sukcesu. Naszą największą odpowiedzialnością jest zapewnienie solidnego ekosystemu do rozwoju naszych projektów i najlepszego środowiska handlowego dla naszych użytkowników.

Niestey, nie wszystkie pary handlowe mają korzyści. Rynek kryptowalut jest targany spadkami przez prawie cały rok. Zapotrzebowanie na kryptowaluty jest niskie i stąd wydaje się, że OKEx ma trudności z utrzymaniem par handlowych, które mają szczególnie niskie zapotrzebowanie.

Para handlowa opisuje oficjalnie przyznaną wymianę jednego typu krypto-waluty na inny. Na przykład, żetony Ethereum (ETH) i Bitcoin (BTC) stanowią parę handlową. Można kupić ETH za BTC lub odwrotnie. Może to zapewnić wiele korzyści w porównaniu do handlu standardową walutą fiducjarną.

Na przykład, jeśli wartość Bitcoin wzrosła o 10%, a wartość Ethereum pozostała taka sama, siła nabywcza bitcoinów wzrosła. Będziesz mógł kupić więcej Ethereum za tę samą ilość Bitcoin. Jest to przeciwieństwo waluty pieniężnej, której siła nabywcza pozostaje taka sama.

 


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi