Nowa platforma górnicza All-in-One, obiecuje ”złote góry”.

Nowa platforma górnicza All-in-One obiecuje wiodącą technologię, niskie koszty i natychmiastowe wypłaty

W chwili pisania tego artykułu może minąć ponad tysiąc lat, zanim uda się wydobyć cały blok z Blockchaina Bitcoin, używając sprzętu klasy konsumenckiej. Jeden cały blok to minimalna kwota wymagana do wydobycia w celu uzyskania odpowiedniego wynagrodzenia za pracę. Aby rozwiązać ten problem, Oasis Mining, nowa platforma do eksploracji basenów, zapewnia najniższe koszty i najwyższą stopę zwrotu z inwestycji (ROI).

Łączenie sił:

Jeśli mieszkasz na półkuli zachodniej, prawdopodobne jest, że koszty energii elektrycznej są na tyle wysokie, że perspektywa zaangażowania się w wydobycie bitcoinów lub altcoinów jest czymś w rodzaju fałszywej gospodarki.
Jeśli mieszkasz w nieruchomości z wydatkami na energię wliczonymi w czynsz – możesz myśleć, że masz doskonałą okazję do skorzystania z darmowej energii. Niestety, masz pecha. Niedawny napływ oportunistów doprowadził do skazania, a nawet więzienia w krajach takich jak Chiny i Holandia.

Wydobywanie basenów, pozwala różnym górnikom połączyć siły i zasoby w celu wydobycia bloku we współpracy ze sobą.

Pomaga to zminimalizować czas wydobycia wymagany przez indywidualnych użytkowników, którzy posiadają pojedyncze maszyny lub mniejsze gospodarstwa górnicze, które w przeciwnym razie czekałyby znaczną ilość czasu na wypłatę. Górnicy dzielą się dywidendami proporcjonalnie do ich wkładów. Chociaż może to przynieść mniejszą kwotę przychodów na osobę w porównaniu z wydobyciem solowym, przychód ten jest odbierany dużo bardziej konsekwentnie i często.
Oasis Mining oferuje zaawansowany i wszechstronny, ale łatwy w obsłudze interfejs. Platforma umożliwia użytkownikom korzystanie z szerokiej gamy usług związanych z wydobyciem – przy jednych z najniższych kosztów i najwyższych zwrotach z inwestycji.
Obecnie obsługiwane monety to Bitcoin, Ethereum i Bitcoin Cash. Niektóre z głównych funkcji Oasis Mining obejmują wykorzystanie najnowszego i najlepszego oprogramowania i sprzętu górniczego. Ponadto “gospodarstwo firmy” znajduje się na obszarze o stabilnym zaopatrzeniu w energię elektryczną.
Firma twierdzi, że ostatnie doniesienia o zagrożeniach, takie jak sugerujące, że wydobywanie bitcoinów przekracza możliwości istniejących infrastruktur energetycznych, nie stanowią problemu przy korzystaniu z tego systemu.

Górnictwo na wszystkich poziomach wiedzy specjalistycznej

Oasis Mining pozwala również użytkownikom sprzedawać moc dodatkowego sprzętu do rosnącej społeczności górników.
Firma twierdzi, że oferuje niezwykle konkurencyjne ceny przed sprzedażowe, a także przejrzystą strukturę cenową i natychmiastowe wypłaty. Obiecują także nieograniczoną długość umowy i nieograniczoną usługę dożywotniego wynagradzania tych, którzy korzystają z usługi na tyle, aby kontynuować subskrypcję.
Oasis Mining ma również swoją obecność na Facebooku. Wydobycie rozpoczyna się 1 kwietnia 2018 r. i ma nadchodzącą wymianę (początkowe pary handlowe: BTC / BCH, BTC / ETH).

REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi