Nawiązaliśmy współpracę z The Chainers.

Drodzy Czytelnicy!

Ostatnio z dumą mogliśmy poinformować Was o nawiązaniu współpracy z WICKED CRYPTO MEETUP. Dzięki temu mamy możliwość pisania o ich eventach oraz dostarczania z nich relacji. Jeśli z jakiejś przyczyny nie mogło Was być na którymś z ich wydarzeń- z pomocą przybywamy my- z obszernym opisem na naszej stronie oraz Facebook’u.

My jednak nie próżnujemy i dążymy do nawiązywania kolejnych, równie ciekawych i ważnych dla nas kontaktów oraz możliwości współpracy i w tym miejscu z przyjemnością informujemy, o naszym kolejnym sukcesie- naszym kolejnym partnerem biznesowym został Klub The Chainers!

O Chainers Group pisaliśmy już w artykule, który znajdziecie tutaj: https://cryptogogle.com/pierwszy-polsce-krypto-creating-zaczyna-dzialalnosc-konkursem/

O wydarzeniach organizowanych przez Klub Chainers’ów będziemy informować Was na bieżąco, zalecamy więc uważne śledzenie naszej strony oraz Facebook’a, wtedy nic nie umknie Waszej uwadze.

A dlaczego zależy nam tak na współpracy z Chainers Group? Jednym z powodów jest bogaty program grupy, częste warsztaty i inne wydarzenia, takie jak np.: wieczorki traderskie, o szczegółach których dowiecie się wkrótce. Kolejnym argumentem jest fakt, iż Chainers Group jest pierwszym w Polsce krypto co- creatingiem co świadczy o unikatowości przedsięwzięcia oraz odwadze pomysłodawców związanej z otwarciem takiego Klubu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty Chłopaków i trzymamy kciuki za ich sukces.

A jeśli Ty chcesz zgłębić swoją wiedzę w temacie kryptowalut, nauczyć się czegoś nowego albo dopiero poznać ten świat, to ten Klub jest idealnym miejscem dla Ciebie. Chainersi to świetni fachowcy, którzy metodą prób i błędów od zera zdobywali swoją wiedzę, a teraz chcą się nią dzielić właśnie z Tobą, niezależnie od tego na jakim etapie jesteś.

 

Chainers Group 

 +48 501 932 217

 Św. Ducha 18, 82-300, Elbląg

 the@chainers.net.

 chainers.net

https://www.facebook.com/ChainersGroup/

 


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi