Najbezpieczniejszy, najelegantszy i najwygodniejszy nowy portfel do przechowywania kryptowalut.

Teraz jest jeszcze bezpieczniejszy i łatwiejszy sposób przechowywania kluczy prywatnych – zupełnie nowy Blockstream Green Wallet na iOS i Androida.

BLOCKSTREAM RELEASES GREEN WALLET

Zmieniona nazwa z mobilnego portfela GreenAddress Bitcoin, ta całkowicie nowa wersja obiecuje bardziej płynny UX i zwiększone bezpieczeństwo. Jest to prawdopodobnie jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej eleganckich i najwygodniejszych portfeli mobilnych do przechowywania i śledzenia transakcji Bitcoin.

Podobnie jak jego poprzednik, ten portfel domyślnie używa 2-z-2 multisig. Być może jedną z najbardziej imponujących funkcji jest to, że Blockstream Green utrzymuje jeden klucz na urządzeniu, a drugi na serwerach firmy.

Oznacza to, że jeśli zgubisz urządzenie mobilne lub zostanie ono skradzione, nikt nie będzie mógł zdobyć Twoich środków.

Istnieje również wiele metod 2FA dostępnych w aplikacji od Google Authenticator do wysyłania wiadomości e-mail, połączeń telefonicznych lub wiadomości SMS, w zależności od preferencji.

Zgodnie ze stanowiskiem firmy , należy wspomnieć o „zbyt wielu funkcjach”. Zapewnia jednak obecnych użytkowników, że:

Zachowaliśmy to samo bezpieczeństwo multisig, które znają i kochają nasi dotychczasowi użytkownicy, jednocześnie pakując cały szereg zaawansowanych funkcji, które powinny wzbudzić ekscytację naszych zaawansowanych użytkowników.

WSPARCIE DLA TREZORA I LEDGERA

Dla tych, którzy przywykli do używania Trezora One lub Ledger Nano S, dobrą wiadomością jest to, że portfel Blockstream Green działa tak samo jak obydwa.

Jeśli zamówiłeś już Księgę Nano X, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aż Zielony będzie zgodny. Firma pracuje obecnie nad wsparciem dla późniejszych modeli.

Opracowany przez oryginalnego cypherpunk i wynalazcę Hashcasha Adama Backa (jeden z najbardziej szanowanych nazwisk w kosmosie), nie musisz przechodzić przez KYC, aby korzystać z tego portfela. W rzeczywistości wszystko, czego potrzebujesz, to adres e-mail tylko do celów odzyskiwania portfela.

Powiedzmy sobie jasno. Jeśli chcesz przechowywać i sprzedawać mnóstwo altcoinów, nie jest to portfel dla Ciebie. Ale jeśli szukasz najlepszego zabezpieczenia kryptograficznego dla swojego Bitcoina, to nie jest o wiele lepiej.


REKLAMA