Musk ujawnia zawartość swojego portfela BTC

W dyskusji na Twitterze z J.K. Rowling, Elon Musk ujawnił, że posiada 0,25 BTC po tym, jak twierdził, że sprzedał prawie cały fizyczny majątek na początku tego miesiąca.

Wydaje się, że Elon Musk ujawnił swoje zasoby Bitcoin (BTC), uczestnicząc w wysiłkach społeczności kryptograficznej w celu edukacji J.K. Rowling, autorki Harry’ego Pottera, o Bitcoinach.

W odpowiedzi na prośbę Rowling o Twitter, aby wyjaśnić jej, co to jest Bitcoin, Musk podkreślił, że „masowa emisja walutowa przez rządowe banki centralne sprawia, że ​​pieniądze internetowe Bitcoin wyglądają solidnie w porównaniu”. Musk dodał:

Nadal mam tylko 0,25 BTC.

Tyler Winklevoss odpowiedział pytaniem:

„Więc jak zamierzasz płacić za rzeczy na Marsie?”

Jednak nie wszyscy byli przekonani przez sumę bitcoinów, którą Musk twierdził, że jest właścicielem, a samozwańczy krypto-inwestor Alistair Milne odpowiedział:

„To się nazywa OpSec, coś, co każdy właściciel BTC powinien się nauczyć … Szkoda, że ​​straciłem cały mój…”

Konto na Twitterze z nazwą @Bitcoin starało się opisać podstawowe zalety Bitcoin w kategoriach, które Rowling może uznać za możliwe do powiązania:

Czarodzieje wciąż muszą ufać Gringotts Bank. Bitcoin to rozwiązuje.

Oświadczenie Muska o posiadaniu 0,25 BTC sugeruje, że zdecydował się zatrzymać swoją rzekomo małą skrytkę Bitcoin, pomimo „sprzedaży prawie wszystkich rzeczy fizycznych”, zgodnie z serią dziwnych tweetów opublikowanych na początku maja.

Musk wskazał również, że Tesla „może dostać się do miningu” w zeszłym roku.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi