#Kryptowarsztat

Bitcoin BTC

Po ostatnim wzroście do wartości 6.953.38$(25 727.51PLN), bitcoin wrócił do poziomu wyjścia spadając

do 6.357$(23 520.90PLN) przez co “wróżby” ekspertów stały się bardzo podzielone.

Julian Hosp, prezes TenX popularnej platforma płatniczej krypto, ostatnio stwierdził, że cena Bitcoina może osiągnąć w tym roku 60 000 USD

Podczas gdy laureat nagrody Nobla i amerykański ekonomista Joseph Stiglitz przewidział, że wartość Bitcoina może w ciągu dziesięciu lat poważnie stracić na wartości. Profesor Uniwersytetu Columbia twierdził, że po dziesięciu latach może osiągnąć zaledwie 100 dolarów.

Etherum ETH

Ethereum wykazuje tendencję spadkową w perspektywie średniookresowej. Silna presja inflacyjna spowodowała spadek popytu na 1 660,34 PLN we wczorajszym przedziale. Powstanie niedźwiedziego bączka sprowadziło niedźwiedzie z powrotem. Cena Ethereum została zepchnięta na zupełnie nowy poziom 1 571,35 PLN w obszarze popytu.

Przyszłość znajduje się w regionie wyprzedania na poziomie 12 procent, a jego sygnał jest w dół, co oznacza, że ​​może nastąpić kontynuacja spadku kursu krypto waluty. 419,98 USD w obszarze popytu może być celem niedźwiedzi w średnim okresie.

Bitcoin Cash BCH

Wczoraj nastąpił gwałtowny spadek z ponad 2 775PLN w gotówce bitcoinowej w stosunku do polskiego złotego. Obrót wyniósł zaledwie 2 530PLN i obecnie konsoliduje straty.

Początkowy opór zbliża się do poziomu zniesienia 23,6% z wysokości 2 882.30 USD do 2 530PLN USD.

Litecoin LTC

Fundacja Litecoin pokazała, że Litecoin zmierza w innym kierunku. W chwili pisania wzrósł o 0,87% i oczekuje się, że wzrośnie więcej w ciągu dnia. Oczywiście wzrost ten jest bardzo niewielki, ale biorąc pod uwagę obecny stan rynków, zachęca się Litecoin, by naprawdę się wyróżniał.

W chwili pisania tego tekstu sąsiedzi Litecoina EOS i Stellar spadli odpowiednio o 7,78% i 5,25%.

Fundacja Litecoin podobno nabyła 9,9% niemieckiego banku, WEG Bank AG, po przejęciu udziału od TokenPay.

Co może wzmocnić jego pozycję w przyszłości.

ADA

Podążając za wskazówkami innych altlloinów, Cardano (ADA) również spadła o 9,42%, a obecnie wynosi 0.48PLN, czyli poniżej poziomu 0,50 PLN. Najbliższa przewidywana wartość to 0,46PLN. Wykres 4-godzinny pokazuje, że Stoch i RSI zaczynają się odwracać, by prawdopodobnie wzrosnąć z wyprzedanego terytorium, ponieważ ADA zwiększyło zainteresowanie zakupami poniżej 0,48 PLN. Ponieważ Bitcoin nadal spada, ADA może spaść nawet do 0,41 PLN, co byłoby dobrym momentem do otwarcia pozycji, ponieważ ADA powinno odzyskać 0,56PLN z łatwością po “usunięciu obecnych chmur”.

XRP

W tej chwili XRP cierpi, ponieważ w końcu spadł poniżej ważnego wsparcia w wysokości 0,45 USD i spadł o 5,90% w ciągu dnia. Zarówno 20, jak i 50-dniowe MA znajdują się poniżej 100 MA, co sugeruje dalszy spadek jako najbardziej prawdopodobny wynik. Wczorajszy spadek z 0,48 USD przesunął XRP poniżej poziomu 61,8% zniesienia Fib, wraz z wsparciem 0,47 USD i Kryptowalutą zamkniętą poniżej 100-dniowego MA.

W chwili obecnej zarówno RSI, jak i Stoch znajdują się na bessie i na razie nie widzimy żadnych punktów wejścia, które zapewniają atrakcyjny scenariusz ryzyka i zysku, ponieważ XRP nie zdołał przyciągnąć zainteresowania zakupami nawet poniżej 0,45 USD.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe