#Kryptowarsztat

#kryptowarsztat

Bitcoin BTC

Bitcoin notowany jest na około 25604.51PLN na czas pisania, stracił prawie 1846.30PLN w ciągu uprzedniego dnia, aby spaść do punktu cenowego nie widzianego od 17 lipca. Strata procentowa ceny bitcoina dzisiaj wynosi blisko 1 procent, z tygodniową stratą wynoszącą około 15 procent, a zyski miesięczne są wyciskane do lekko powyżej 5 procent.
W tym tygodniu Mike Novogratz przedstawił niektóre ze swoich analiz i przewidywań, ponieważ powiedział, że aby bitcoin osiągnął 10k $, potrzebuje nadzoru i jasności przepisów. Ponadto Mark Yusko, założyciel Morgan Creek, powiedział, że trzyma się swojej prognozy 25 000 USD pod koniec roku.

Ethereum ETH

Ethereum (ETH) odnotowała znacznie mniejszy spadek dziennego wykresu, tracąc nieco ponad 0.59 procent w ciągu 24 godzin, i jest notowana na 1491.81PLN. Losy altcoina były dość niepewne przez większą część tygodnia, ponieważ od 29 lipca, kiedy to nadal był wart 1735.52PLN straty poszły w niepamięć. W ciągu tygodnia Ethereum spadło o ponad 13 procent, a miesięczne straty  o 15 procent.
W wiadomościach otaczających Ethereum:  Minds + Machines Group Limited (MMX), właściciel nowych generycznych domen internetowych najwyższego poziomu (gTLDs), niedawno ogłosił, że zobowiązał się do “wyłącznej umowy”, która umożliwi Ethereum Name Service (ENS), aby zdobyć “domenę najwyższego poziomu”.  Dyrektor generalny Changpeng “CZ” Zhao, powiedział, że Ethereum (ETH) pokona inne inteligentne platformy kontraktowe, aby utrzymać dominację w przewidywalnej przyszłości.

Ripple XRP

Ponieważ nie uczestniczył w ruchu BTC w górę, XRP również nie uczestniczył w spadku. Moneta miała sentymentalną korektę, ale nie spadła jak ETH i BTC. Wśród rozlewów krwi innych krypto spadek XRP o  5% wyglądał skromnie. Określanie jako zabezpieczenie nie opuści narazie XRP, ponieważ ceny pozostają ujemne, a moneta wydaje się utknąć w tym przedziale.

Litecoin LTC

Niedźwiedzie znacząco wpłynęły na cenę Litecoin w tym tygodniu. Cena w czasie pisania cena wynosi 273.22PLN co oznacza spadek o około 1% w ciągu 24godzin. Kryptowaluta ciągle spada, w ciągu tygodnia już o 11.57%. Teraz wydaje się, że kieruje się w stronę niskiego poziomu już doświadczonego w dniach 28 czerwca i 10 lipca.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe