#Kryptowarsztat

Byki cieszą się pozytywnym wzrostem ponieważ podnieśli i trzymają Bitcoin bezpiecznie powyżej 8 000 USD, ale Altcoiny nie replikują tego samego przebiegu, Ogólny pułap rynkowy monet rośnie. SEC nadal opóźnia i odrzuca aplikacje ETF Bitcoin, Google usuwa MetaMask i zakazuje aplikacji wyszukiwania kryptowalut ze swoiego sklepu.

Bitcoin BTC

W tym tygodniu Bitcoin odnotował solidny wzrost rzędu 10,5%, przekraczając 8000 USD (29549,60 PLN), co zapewniło kontrolę byków przez drugi tydzień. Umieszczony wysoko w strefie bezpieczeństwa, Bitcoin cieszy się pozytywnym sentymentem, który buduje się wokół niego, zwłaszcza z różnymi wiadomościami o rosnącym zainteresowaniu instytucjonalnym. Chociaż było kilka mniej radosnych z powodu odrzucenia i opóźnień Bitcoin ETF, to jednak nie wystarczyło aby znacząco złamać wsparcie w wysokości 29549,60 PLN).

Ethereum ETH

Podczas gdy Bitcoin kontynuował swój ruch, Ethereum nie powtórzył tego samego, dając w tym tygodniu tylko sentymentalny przyrost 0,5%. Wielu analityków uważa, że ​​Ethereum ma swoje własne problemy techniczne, w tym zatory blockchain, co powoli czyni monetę mniej atrakcyjną. Portfel Metamask usunięto również ze Sklepu Google Play. Ale gdy zbliżał się koniec tygodnia, Ethereum odnotowało szalony skok w objętości, “przejmując go” od wolumenenu Bitcoinów, który był uważany za znak, że wracają byki. Tydzień przed nami powinien dać nam jasny obraz, ponieważ czasami wydaje się, że wolumeny się kończą.

Ripple XRP

Ze wszystkich głównych monet XRP wydawało się najbardziej rozczarowujące. Duch bycia określany jako zabezpieczenie nie jest gotowy do opuszczenia XRP, ponieważ ceny pozostają negatywne pomimo pozytywnych nastrojów. Na szczycie w tym tygodniu ceny XRP wyniosły 1,72 PLN a minimalnie 1,62 PLN.

Bitcoin Cash

Po wartości powyżej poziomu 3139,64 PLN nastąpił spadek . BCH spadł poniżej poziomu 3,045.57 PLN. Patrząc wstecz, wiele poszło dobrze i pod wieloma względami zaskakująco, biorąc pod uwagę szybkość integracji BCH w niemal całej infrastrukturze Bitcoin Core. Bitcoin Cash jest teraz na BitPay, na Coinbase, na wszystkich znaczących giełdach, i działał ogólnie bez żadnych przeszkód na rynku. Jednak pod pewnymi względami nie udało się przekonać rynku, być może, w najważniejszym aspekcie, jakim jest użycie.

Stellar XLM

 

Stellar zaskoczył wielu z nas w ostatnich tygodniach, ponieważ teraz sprawia, że ​​wielu inwestorów jest podekscytowanych widząc, gdzie może się udać. W ostatnim miesiącu Stellar wywarł ogromny wpływ zarówno na inwestorów, jak i fanatyków krypto. W czasie pisania, token Lumenów wyprzedza Litecoin na szóste miejsce dzięki i nie brakuje mu wiele by znaleźć się w topowej piątce. Nie tylko to, ale ceny wzrosły o 13% w ciągu tylko jednego dnia!


REKLAMA