Kryptowaluty przyniosą rewolucje w branży nieruchomości

Firma z branży nieruchomości w Turcji pozwala inwestorom kupować nieruchomości za pomocą kryptowalut. Firrma Antalya Homes sfinalizowała sprzedaż dziewięciu nieruchomości w 2018 r., kupujący wykorzystali waluty cyfrowe do przetwarzania płatności. Przypadek użycia w realnym świecie Używanie kryptowalut do nabywania nieruchomości nie jest nową koncepcją; wielu myślących liderów w branży nieruchomości wyraziło swoje opinie na temat zalet korzystania z cyfrowych walut na zakup nieruchomości.

Barbara Corcoran, znana z roli w serialu Shark Tank, a także nagród, które zdobyła w całej swojej karierze, prowadząc do nazwiska “królowej nowojorskiej nieruchomości”, wyraziła swoją wiarę w ideę:

” sprawia wielki zdrowy rozsądek. Jestem bardzo optymistyczny, ponieważ jako gra długoterminowa doskonale nadaje się do transakcji na rynku nieruchomości. Jest to peer-to-peer, bez niczego centralnego, i dlatego jest tak potężny. Główną ideą jest wyeliminowanie środkowego faceta. “

Wiele agencji nieruchomości zaczęło podchodzić poważnie do tego pomysłu i włączać do swojej oferty waluty cyfrowe, oraz inne rozwiązania oparte na blockchainach, takie jak tokenizacja aktywów. Dobrym przykładem jest, Ruden Holdings, japońska agencja nieruchomości, która próbowała wykorzystać bitcoina i inteligentne kontrakty do sfinalizowania sprzedaży. Firma odnotowała znaczny spadek czasu potrzebnego na ukończenie sprzedaży, gdy wykorzystano technologie blockchain.

Opierając się na wynikach przeprowadzonych w procesie Ruden Holdings, jak również na opiniach Corcorana, prezes Antalya Homes, Bayram Tekce, wyjaśnił, dlaczego agencja zdecydowała się poprzeć wykorzystanie cyfrowych walut.

Tekce powiedział w komunikacie prasowym:

Płatność za pomocą kryptowaluty umożliwia bardziej niezawodną i szybszą realizację transakcji, taką jak przelew pieniędzy między kontami bankowymi bez utraty wymiany. Bardzo opłaca się kupować nieruchomości dla tych, którzy chcą wykorzystać swoje inwestycje w kryptowaluty w sektorze nieruchomości. “

Antalya Homes rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku i sprzedaje nieruchomości w całej Turcji; oferuje swoje usługi w szerokim zakresie języków, aby skutecznie zaspokoić potrzeby różnych grup klientów, którzy przybywają do Turcji, aby uczestniczyć w rynku nieruchomości. Turecki rynek nieruchomości cieszy się popularnością wśród zagranicznych inwestorów ze względu na stosunkowo niskie ceny. Podczas gdy w Turcji popularny jest szeroki wachlarz zasobów cyfrowych, agencja zezwala jedynie inwestorom na kupowanie domów za pomocą BTC.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi