Korea Północna będzie gospodarzem szczytu kryptowalut i technologii blockchain

Korea Północna - Flaga

Według informacji prasowej, pochodzącej z oficjalnej strony Korei Północnej, w kwietniu 2019 r. kraj zorganizuje szczyt kryptowalut i technologii blockchain. Wydarzenie potrwa osiem dni, a uczestnicy otrzymają możliwość zwiedzenia różnych części kraju.

Korean Friendship Association ogłosiło, iż Korea Północna przygotowuje się do “otwarcia drzwi” dla inwestorów i fanów kryptowalut z całego świata. Wydarzenie potrwa osiem dni (18.04-25.04), a wykłady będą prowadzone w Koreańskim Centrum Naukowo-Technologicznym. Program obejmuje również wizyty w miejscach takich jak Muzeum Wojny Koreańskiej, fabryka piwa, granica między Koreą Północną i Południową, Kaeson, Uniwersytet Języków Obcych Pyongyang i Wielki Dom Studiów Ludowych.

Jednym z organizatorów wydarzenia jest Chris Emms, ekspert od kryptografii, który wcześniej doradzał przedsiębiorstwom w zakresie technologii rozproszonej księgi (DLT) i wymogów prawnych dotyczących tejże przestrzeni. Uczestnicy konferencji w cenie 3300 EUR otrzymają pobyt all-inclusive na terenie całego kraju. Oprócz tego, będą mogli korzystać z atrakcji takich jak kręgle, łyżwy, strzelectwo i zakupy.

Wiele osób ma wątpliwości co do całej imprezy… cóż, w sumie nic w tym dziwnego. Korea Północna to jedno z najbardziej tajemniczych państw świata. Organizatorzy uspokajają jednak w sekcji FAQ:

“Dopóki masz podstawowy zdrowy rozsądek i szacunek dla kultury oraz przekonań innych narodów, będziesz zawsze mile widziany. Jak tysiące przyjaciół, których gościliśmy przez ostatnie 28 lat.”

Nie wszyscy jednak będą mogli skorzystać z okazji zwiedzenia najbardziej zamkniętego państwa świata. Mowa o obywatelach Japonii, Izraela i Korei Południowej. Ponadto, dziennikarze nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe