Już 11 Kwietnia Wicked Crypto Meetup#5 musisz tam być !!!

Drodzy czytelnicy!
Tak jak pisaliśmy w poprzednim artykule, wraz z ekipą Wicked Crypto Meetup, mamy przyjemność zaprosić Was na wydarzenie pod tytułem: Tranding ang global Crypto regulations by BitFlyer, czyli: Handel i globalne regulacje krypto od bitFlyer. Spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie (ul. Grochowska 306/308), już 11 kwietnia o godzinie 18:30.
Na spotkaniu pojawią się bardzo ciekawi goście (Rikiya Masuda, Andy Bryant), którzy poruszoną niemniej ciekawe, ale też bardzo ważne, przydatne tematy. To świetna okazja by pogłębić swoją wiedzę oraz wymienić doświadczeniami z innymi uczestnikami.
Zachęcamy wszystkich do udziału. Więcej szczegółów poniżej.

Handel i globalne regulacje krypto od bitFlyer

Detale
Z radością ogłaszamy WCM # 5!
Tym razem gościmy przedstawicieli jednej z największych globalnych giełd kryptograficznych – bitFlyer. Opowiedzą o rozszerzeniu wymiany, handlu i inwestowaniu w kryptowaluty i przepisach dotyczące krypto w Azji, Europie i na świecie.

*** O bitFlyer ***

BitFlyer, Inc. jest największą firmą Bitcoin i Blockchain w Japonii, która pozyskała ponad 4,1 miliarda jenów (~ 36 milionów USD) na finansowanie kapitału podwyższonego ryzyka. BitFlyer ma na celu zrewolucjonizowanie sektora FinTech przy użyciu technologii blockchain. Jego praca obejmuje działanie zintegrowanego programu bitFlyer platformy wirtualnej waluty, dogłębne badania blockchain oraz badania i rozwój oryginalnego blockchain miyabi.
BitFlyer, Inc., strona: www.bitflyer.com

BitFlyer EUROPE S.A. jest spółką w 100% zależną od BitFlyer, Inc., wiodącej firmy Bitcoin i blockchain z siedzibą w Japonii. Biuro europejskie mieści się w Luksemburgu i prowadzi platformę wymiany krypto dla europejskich handlowców.
BitFlyer EUROPE S.A. strona: www.bitflyer.com/en-eu/

*** Goście ***

Rikiya Masuda (CFO)
Rikiya Masuda jest absolwentem Szkoły Ekonomii Politycznej Uniwersytetu Waseda w 2007 roku. Od 2007 roku przez siedem lat pracował w dziale sprzedaży korporacyjnej Sumitomo Mitsui Banking Corporation i lokalnej filii w Chinach. Rikiya otrzymał tytuł MBA na Uniwersytecie Nauki i Technologii w Hongkongu w 2016 roku.

Andy Bryant (COO)
Andy Bryant ukończył University of Bath w 2008 roku, a także studiował w Tokyo Institute of Technology. Począwszy od 2008 roku pracował na różnych stanowiskach w finansach i technologii, w tym jako globalny dyrektor operacyjny dla firmy doradczej M & A BDA Partners oraz jako dyrektor generalny własnego startupu technologicznego. Andy otrzymał wiele nagród od prestiżowych
instytucje takie jak Daiwa Securities i Royal Academy of Engineering.

***Program***
1. Historia bitFlyer w Japonii
2. Handel i inwestowanie w Crypto
3. Ustawodawstwo regulacyjne Azja, Europa i globalnie
4. Pytania i odpowiedzi


REKLAMA