Tron nawiązuje współpracę z gigantem “wartym kilkadziesiąt miliardów dolarów”

CEO Tron, Justin Sun

Czyżbyśmy mogli się spodziewać wzrostu wartości TRX? Szef Tron, Justin Sun ogłosił, że jego przedsięwzięcie nawiązuje partnerską współpracę z gigantem przemysłowym wartym kilkadziesiąt miliardów dolarów.

Justin Sun “wbił gwoździa” społeczności, formując tweeta następująco:

“Wreszcie. Pierwsza współpraca z gigantem przemysłowym wycenionym na kilkadziesiąt miliardów USD. Zgadnijcie nazwę”

Znaczna część społeczności uważa, że jest to Alibaba – chiński konglomerat międzynarodowy operujący w internecie, handlu detalicznym, handlu elektronicznym, sztucznej inteligencji i branży technologicznej. Alibaba założona przez Jacka Ma, jest jedną z największych firm na świecie. Wartość rynkowa przedsiębiorstwa wyniosła 542 miliardy USD w czerwcu 2018 roku. Ciekawostką jest fakt, że Justin Sun ukończył Uniwersytet Hupana, należący do Jacka Ma.

Spora grupa ludzi wzięła na celownik również Amazon, chociaż nie zabrakło jeszcze bardziej wymyślnycch możliwości – typowano między innymi Ripple, Google, Walmart czy Xiaomi.

Tron dzięki chwytom marketingowym stosowanym przez Suna zyskuje ogromną popularność. Takie działania budzą niemałe zainteresowanie opinii publicznej sfery kryptowalutowej, a co za tym idzie, ceny zazwyczaj idą w górę.

Wczoraj wieczorem (godz. 22:25) TRX odnotował 6,51% wzrostu, stojąc na poziomie 0,0234 USD, plasując się na 11.miejscu w topowej 20tce.

Jak uważacie – czy spekulacje rosnące wkoło nowego partnerstwa Tron będą impulsem, który wywoła wzrosty?


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe