Jest już ponad 12 000 milionerów Bitcoin!

Jest już ponad 12 000 milionerów Bitcoin!

Bitcoin ma wiele różnych twarzy. Dla niektórych jest to magazyn bogactwa, dla innych jest zabezpieczeniem przed lokalnymi prześladowaniami gospodarczymi, ale dla wielu jest narzędziem zarabiania pieniędzy. Z zaledwie 12 000 milionerów Bitcoin na świecie wciąż pokazuje ogromny potencjał i możliwości dołączenia do elitarnego tłumu.

Pora na Bitcoiny?

Biorąc pod uwagę, że BTC ma zaledwie dziesięć lat, przeszedł długą drogę. Przewyższając praktycznie każdą inną tradycyjną klasę aktywów o znaczną marżę, Bitcoin może stać się globalną walutą.

W chwili obecnej presja regulacyjna, ekstremalna zmienność i brak adopcji powstrzymują ją, ale z czasem czynniki te prawdopodobnie ustabilizują się, gdy świat zaakceptuje tę nową technologię. Analityk Willy Woo ponownie spojrzał na listy przebojów i z czasem znalazł kolejnych milionerów Bitcoin. Podał scenariusz, że liczba ta znacznie wzrośnie, jeśli BTC stanie się nową, globalną walutą.„Oto wykres liczby milionerów Bitcoin, obecnie około 12 000. Na tej planecie jest 36 milionów milionerówy, wciąż jest na to szansa, jeśli uważasz, że BTC będzie nową walutą ”.

Wykres ściśle koreluje z ceną BTC na przestrzeni lat, co może świadczyć o tym, że więcej osób przechowuje obecnie aktywa. Niedawny zastój na rynku wskazuje jednak, że te same pieniądze wchodzą i wychodzą z przestrzeni bez nowego napływu pieniędzy.

 

źródło: News BTC


REKLAMA
Coinquista – załóż konto i otrzymaj darmowe kryptowaluty