IOTA (MIOTA) reprezentacją krypto na Głównym Europejskim Szczycie Gospodarczym

Fundacja IOTA została zaproszona do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym podczas dorocznego szczytu gospodarczego zorganizowanego w listopadzie przez Süddeutsche Zeitung, ogłosiła HelloIOTA w dniu 4 września 2018 r.

Wśród licznego grona mówców podczas szczytu należy wyróżnić: kanclerz Niemiec Angelę Merkel wraz z kilkoma ministrami rządu niemieckiego, a także przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude’a Junckera oraz wielu prezesów niemieckich firm.

Krypto wkracza na wielką scenę

Süddeutsche Zeitung jest jedną z największych gazet w Niemczech, z nakładem około 400 000 egzemplarzy dziennie. Publikacja organizuje także Wirtschaftsgipfel, doroczny szczyt gospodarczy i jedno z głównych wydarzeń roku w niemieckiej polityce, z udziałem wielu ministrów rządu.

Nowością na ten rok jest zaproszenie założyciela IOTA, Dominika Schienera, do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym z Helge Braun, szefem urzędu kanclerza i federalnym ministrem do spraw nadzwyczajnych, a także z Claudią Otto, prawnikiem z doświadczeniem w zakresie regulacji bankowych i finansowych i profesorem Gilbertem Fridgenem z Instytutu Informatyki Stosowanej Fraunhofer.

IOTA i Internet-of-Things

Projekt IOTA, jedno z najbardziej ambitnych przedsięwzięć w kryptoświecie, znajduje się w czołówce rozwoju nadchodzącego internetu rzeczy.

Z siedzibą w Berlinie, fundacja współpracuje z wieloma korporacjami w zakresie innowacji technologicznych, w tym z koncernami BOSCH i Volkswagen.

Niedawno fundacja nawiązała współpracę z obecnie największym europejskim dostawcą usług telekomunikacyjnych, Deutsche Telekom, a także z Deutsche Bahn, drugą co do wielkości firmą transportową na świecie. Na ogromnym rynku danych, transakcje dotykowe Tangle i praktycznie nieograniczone skalowanie pozwolą maszynom przyszłości kupować i sprzedawać dane za ułamki centa i robić to bez udziału człowieka.

Obecność IOTA na szczycie to bez wątpienia klejnot w koronie fundacji; jest to również wygrana dla całej społeczności świata krypto. Powoli, ale pewnie, politycy i liderzy branży, którzy poprowadzą społeczeństwo w przyszłość, zaczynają przyznawać, że niektórzy gracze z kryptouniwersum zasłużyli na miejsce przy stole.


REKLAMA