ICO Projekt Polymath próbuje kupić stawki na prawdziwej giełdzie.

Jeśli jedno ogłoszenie podsumowuje ambicje projektu krypto Polymath, może to być środowe przejęcie domeny Tokens.com

Jeden z kilku w tym tygodniu, to sedno celów projektu, aby zdominować emisję tokenizowanych papierów wartościowych. Ale plany wykraczają poza samo pozyskanie potencjalnie popularnych nazw domen.

W związku ze zbliżającym się środowym porannym występem firmy na konferencji Consensus CoinDesk, Polymath ujawnił również, że jest w trakcie finalizowania transakcji nabycia dużego pakietu akcji na giełdzie w Barbados i że pracuje nad umową z alternatywnym systemem transakcyjnym tZero .

Dzięki tym dwóm partnerstwom wierzy, że będzie miał platformę do tworzenia tokenów, którymi można faktycznie handlować i dominować nad nadchodzącym przejściem tradycyjnego kapitału do krypto. Żadna z transakcji nie została zawarta, ale dyrektor generalny Polymath Trevor Koverko planuje zakończenie na początku czerwca.

Koverko widzi kryzys płynności w tokenach bezpieczeństwam, wiele wydanych do tej pory tokenów znajduje się w okresie blokady wymaganych przez amerykańskie przepisy dotyczące papierów wartościowych, ale Koverko twierdzi, że to nie wszystko.

“To także dlatego, że wszyscy boją się uwolnić ich na wolność, ponieważ nie można zapobiec otrzymywaniu ich przez niewłaściwych ludzi” – powiedział Koverko dla CoinDesk. “To, co robimy, przynosi miarę powściągliwości i typową zgodność z Wall Street”.

Firma Polymath stworzyła system, który tworzy białą listę kont, które przeszły testy “know-your-customer”, “przeciwdziałanie praniu pieniędzy” dzięki którym są dostępne do dokonywania transakcji. W ten sposób, po wydaniu tokena na Polymath, inwestor nieprzypisany w USA nie powinien mieć możliwości jego nabycia.


REKLAMA
Chainers Group - Centrum Szkoleniowo-Biznesowe