,,Future is now. Blockchain Summit.” – to jeden wielki sukces !

W dniu 5 lipca (czwartek) w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości Chainers Group (Elbląg, ul. Św. Ducha 16-18) odbyło się, największe jak do tej pory wydarzenie związane z technologią Blockchain.

,,Future is now. Blockchain Summit.” – tak brzmiał tytuł owego eventu, wydarzenie to skierowane było dla wszystkich, którzy interesują się technologią Blockchain, jej wszelakimi zastosowaniami, oraz tym jak wpłynie na naszą przyszłość i kiedy nastąpi. Event był także świetną okazją dla przedsiębiorców, którzy mogli dowiedzieć się o optymalizacji kosztów swoich przedsiębiorstw, oraz poznać nowe rozwiązania, które mogą zaimplementować w swoich zakładach.

W wydarzeniu brały udział najbardziej znane nazwiska, specjaliści związani z technologią Blockchain. Skład występujących prelegentów w kolejności :

Michał Stryjewski ( członek izby gospodarczej Blockchain, założyciel Chainers Group )

Michał występujący jako pierwszy, w swoim wykładzie rozwinął bardzo ważny i ciekawy temat dotyczący optymalizacji kosztów przedsiębiorstw.

Następną osobą, która pojawiła się na scenie była :

Sonia Targosz ( współzałożyciel Wicked Crypto Meetup (WCM, prezes Fiat Based Token)

Sonia przedstawiła publiczności wykład na temat, przyszłości inteligentnych kontraktów, które znacząco mogą wpłynąć na nasze życie i je uprościć.

Jako kolejny prelegent przed tłumem na widowni pojawił się :

Przemysław Targosz ( Pedro ) ( współzałożyciel Wicked Crypto Meetup (WCM, Fiat Based Token)

Przemysław w swoim wystąpieniu przedstawił temat ,, Transakcje płatności przyszłości, jak smart kontrakty zrewolucjonizują nasze życie?”, opowiadał on jak to wygląda w innych częściach świata, oraz zwrócił uwagę na Chiny, gdzie ten system jest szczególnie rozwinięty a wszystko można załatwić za pomocą aplikacji w telefonie.

Po wykładzie Przemysława nastąpiła przerwa kawowa, gdzie uczestnicy mogli porozmawiać z prelegntami i dowiedzieć się czegoś więcej, zainteresowanie był tak duże, że przerwa kawowa znacząco się przeciągnęła. Gdy w końcu publiczność zajęła miejsca, na scenie pojawił się kolejny prelegent :

Rafał Leszek ( Krypto Raport )

Rafała wykład dotyczył ,,Podstawy ekonomii blockchain, dlaczego czeka nas rewolucja”?

Po wyczerpującym wykładzie Rafała nastąpiła krótka przerwa, po której na scenie znów pojawił się Rafał, zastępując Patryka Kempińskiego opowiedział on o ,,Perspektywy rozwoju technologii rozproszonych rejestrów i problemy do rozwiązania”.

Na zakończenie niczym wisienka na torcie miejsce na mównicy przejął :

Bartłomiej Sitek (Chainers Group)

Bartłomiej poruszył kwestię Implementacji nowych technologii, przedstawił jak ważny jest stały rozwój, oraz że wszystko jest przed nami a niektóre zmiany same nastąpią pod wpływem czasu, zwrócił on także uwagę na pracę, porównał on dawne czynności do dzisiejszych, jak bardzo to uległo zmianie oczywiście, dzięki rozwojowi technologii, Bartłomiej użył bardzo ważnego sformułowania, iż dzisiejsza praca już nie musi być wyczerpująca a jest bardziej kreatywna.

Na tym Event dobiegł końca, uczestnicy, wraz z prelegentami ustawili się do wspólnego zdjęcia, następnie zostało wykonane zdjęcie prelegentów.

Podsumowując :

Po raz kolejny w evenecie organizowanym przez Chainers Group nie zabrakło niczego, widać jest ogromny profesjonalizm, wielką pasję twórców i wielki wysiłek włożony w pracę. Nie zawiodła również publiczność, pomimo tego, iż event przypadł na dzień powszedni( czwartek. godz 14-18), gdzie większość osób mogłoby być w pracy, krzesełka na widowni zapełniły się w 90%. Jako gość specjalny, na wydarzeniu pojawił się Paweł Obolewicz, aka ( Krypto Bolo ). Partnerem wydarzenia było firma TETON – zajmująca się alpinistyką przemysłową, całe przedsięwzięcie odbyło się w bardzo miłej wesołej atmosferze, co widać na fotorelacji ( link pod artykułem.

Na zakończenie podsumowanie jednego z organizatorów Michał Stryjewski ( CHAINERS GROUP ) :

Według mnie event udał się jak najbardziej.Bardzo fajnie opowiedzieli o możliwościach, które niosą smart-kontrakty Sonia, oraz Przemysław Targosz. Ponadto bardzo merytorycznej wypowiedzi udzielił Rafał Leszek z Krypto Raport, który opowiedział o ekonomii inwestowania, jak i wszystkich podstawach o których trzeba wiedzieć zanim podejmie się jakikolwiek ruch. Jako organizator jestem bardzo zadowolony z liczby widzów, przyjechało sporo osób, były gwiazdy z całej Polski dodatkowo bardzo możliwe, że jakaś współpraca z tego wyniknie. Każdy był zachwycony miejscem i wystrojem lokalu, ponadto każdy z prelegentów zapowiedział, że nie raz jeszcze tu zagości, podsumowując mogę śmiało powiedzieć, iż ,,Future is now. Blockchain Summit.” – to jeden wielki sukces !

 

Zdjęcia : https://www.facebook.com/media/set/?set=ms.c.eJw9k8kNRDEIQzsasS~%3B9NzaKgX98wiwxRKyCy0y0pUl~_Ak5~%3BXMnLTWCP4aYAGy2zNnlb97KkpwT71mubeFzcHey5nA09Xb0ePY9eiOr1S61l8acnt2UTxOnY83HU5Se9emqyXG8~_715mYsSZlxnvC6VllReXOnZ~_cW9fTkI92n5Cbz6v3HlEMI~%3Bfe8RQj3PrydSzq~%3Bee9vI~%3BfY7eTl~%3B64tmx3NiX~_c6vAr~_M1y811Evdeup4L8Xpxy89vzQCetblwv41tp92vXjU5hvDX9r7EZPRy~_pNsR~%3Bl9cMsm7w69r0W0EudfvrH9bfEPuT8shLk335s7lP88hv~_e20~%3BJ~%3BQX~_7jBmsv87rGqj2d~_ufldMW~%3BlzuuOetxXzyfuFw~%3B4ybl~_OvZX918k5p757jkY81psvdmI270ndOI3f5iBdfuFj~%3B7mjfGTzs9IzEt3j8n25one~%3Bjn3SXdvaZNPm5~_uov2~_5XIQ8vd~%3BSwbu4fs~%3BmfAzzt8sQ36cvjHvt~_8i~_BO8~%3BhTHY7~%3B7rnn~%3Bt78y~%3BF9R~_QPshfcu.bps.a.248618262392920.1073741833.142143596373721&type=1


REKLAMA
Coinquista – załóż konto i otrzymaj darmowe kryptowaluty