Dlaczego pracownicy wolą otrzymywać pensje w BTC? Sprawdź, jakie firmy płacą swoim pracownikom w BTC.

Bitcoin

Takie przychylne nastawienie do krypto nie dziwi tych, którzy pracują w Szwajcarii , największym centrum kryptograficznym na świecie. Niektóre znane szwajcarskie firmy już płacą swoim pracownikom w krypto, więc Netzmedien AG postanowił podążać za ich przykładem.

Pracownicy wybierający Bitcoin  

Decyzję o otrzymaniu pensji w BTC podjęli sami pracownicy, którzy jednogłośnie zdecydowali się otrzymać płatność w BTC. Podobno nie było sprzeciwu ze strony żadnego z pracowników. Jak dotąd Bitcoin jest jedyną dostępną kryptowalutą, ale Netzmedien AG planuje również dodać wiele altcoinów, takich jak Ethereum , BitCoen i Jesus Coin.      

Jak donosi U. Dzisiaj, 31 procent pracowników zaakceptuje swoje wynagrodzenie w Bitcoin, a mężczyźni będą bardziej otwarci na taką inicjatywę.      

Zakład kryptograficzny firmy

Marc Landis, który pełni funkcję redaktora naczelnego Netzmedien, twierdził, że największe szwajcarskie firmy, takie jak SBB i Digitec Galaxus, już skorzystały z wynagrodzeń Bitcoin, co sprawiło, że inne firmy chcą pójść w ich ślady. Fabian Pöschl, jeden z wieloletnich redaktorów Netzmedien AG, ujawnia, że ​​cieszy się, że nie musi już zajmować się gotówką . Aby zapłacić za pomocą krypto, potrzebuje tylko swojego telefonu. 

Heinrich Meyer, dyrektor generalny Netzmedien AG, twierdzi, że już rozpoczęli konwersję swoich aktywów na kryptowalutę w celu dywersyfikacji. Meyer przewiduje, że do 2022 r. Krypto będzie stanowić ponad połowę swoich całkowitych udziałów.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com