Czy Korea Południowa przewodzi sektorowi kryptograficznemu?

Kakao, największa aplikacja komunikacyjna w Korei Południowej z ponad 44 milionami aktywnych użytkowników, rzekomo integruje portfel kryptograficzny, który pozwala użytkownikom swobodnie korzystać z kryptografii codziennie.

Zapewnienie 44 milionom aktywnych użytkowników dostępu do codziennego korzystania z kryptografii samo w sobie jest bardzo optymistyczne. Co więcej, Kakao jest największym konglomeratem internetowym w Korei Południowej, obsługującym nie tylko KakaoTalk, ale także KakaoPay, KakaoTaxi, KakaoStory, KakaoStock i wiele innych platform, które dominują w przestrzeni, w której się znajdują.

Według lokalnych publikacji w Korei Południowej, Kakao zebrał około 90 milionów dolarów na rozwój własnej sieci Blockchain o nazwie Klatyn. Głównym planem tej sieci jest migracja istniejących platform Kakao na blok bloków, z których pierwszym rzekomo będzie KakaoTalk.

Dlatego integracja portfela kryptograficznego z KakaoTalk jest sposobem na wprowadzenie użytkowników Kakao i ogółu społeczeństwa do własnej sieci blockchain Kakao.

Według raportu fnnews, przedstawiciele branży powiedzieli, że KakaoTalk będzie używany jako portfel kryptograficzny, umożliwiając użytkownikom wysyłanie, odbieranie i przechowywanie kryptowalut, a jednocześnie umożliwianie im uruchamiania różnych aplikacji blockchain . Początkowo korzystanie z kryptograficznego portfela Kakao będzie oparte na zasadzie opt-in.

Według dyrektora branżowego zaznajomionego z integracją kryptowaluty Kakao, Kakao potrzebuje portfela kryptowaluty, aby wprowadzić swój zastrzeżony blok bloków do publicznej wiadomości i ich użytkowników :

„Kakao potrzebuje portfela kryptowaluty dla użytkowników Klaytn, a najlepszym sposobem na wdrożenie usługi jest zintegrowanie portfela kryptograficznego z KakaoTalk, z którego komunikuje się ponad 80 procent ludności Korei Południowej”.

Czy Korea Południowa przewodzi sektorowi kryptograficznemu?

Podobnie jak KakaoTalk, Samsung, międzynarodowy konglomerat elektroniczny również pochodzący z Korei Południowej, podobnie integruje portfel kryptograficzny z nowym Samsung Galaxy S10 .

Korea Południowa to kraj z ponad 55 milionami ludzi, a dzięki kryptowalutom zintegrowanym z najpopularniejszymi aplikacjami i urządzeniami w kraju, wydaje się, że Korea Południowa jest liderem technologii rozproszonej księgi.

W tej sprawie przemawiał Heslin Kim, dyrektor generalny BlockchainROK z siedzibą w Korei Południowej:

„Fakt, że jedna z najpopularniejszych aplikacji [KakaoTalk], z ponad 95% udziałem w rynku, jest publicznie promowana i rozpowszechniana blockchain / crypto, jest ogromny dla przyjęcia głównego nurtu. Połącz kropki z udziałem w rynku i całkowitą populacją. Dzięki portfelowi Samsunga S10 i teraz Kakao możemy nieustannie oczekiwać, że Korea stanie na czele zakłóceń DLT. ”

Ogólnie rzecz biorąc, Korea Południowa jest prawdziwym precedensem dla branży kryptowalut, ponieważ gigantyczne konglomeraty technologiczne, takie jak Samsung i Kakao, zaczynają integrować technologię blockchain, umożliwiając korzystanie z kryptowalut.


REKLAMA