Czy HIVE wyprzedzi STEEM?

Hive, nowy blockchain stworzony i wspierany przez społeczność Steem i jej założycieli, jest teraz dostępny i gotowy zaoferować swoim użytkownikom prawdziwie zdecentralizowany blockchain, w którym mogą rozwijać swój kod podstawowy, zrywając wszelkie relacje ze Steem i jego firmą Steemit Inc, które został niedawno przejęty przez CEO Tron, Justina Suna.

Steemit Inc. – który uruchomił blockchain Steem w marcu 2016 r. – uzyskał największy udział w blockchain Steem dzięki dużej liczbie górników pierwotnie prezentowanych jako fundusz rozwoju. Spowodowało to pewne problemy z dystrybucją w społeczności, które nigdy nie widziały ich jako pomocy w jej rozwoju.

Dzisiaj, 20 marca o 14:00 UTC, ten nowy blockchain Hive został wprowadzony jako hard fork istniejącej sieci Steem.

Starając się przejść do prawdziwie zdecentralizowanego ekosystemu i pragnąc opracować nowe funkcje, grupa doskonałych programistów, w tym twórców i właścicieli firmy, a także użytkowników, którzy są pasjonatami tego, co Steem zaoferował swojej społeczności, postanowił zmienić się w stronę nowego blockchaina.

„Celem tego forka kierowanego przez społeczność jest wspieranie i budowanie silnych wartości społeczności Steem, które sprawiły, że nasz ekosystem jest tak różnorodny i ekscytujący”.

Pierwsze wydanie Hive będzie bezpośrednią kopią istniejącego łańcucha bloków z wieloma ulepszeniami w kodzie.

Po wydaniu blockchain Hive cała zawartość od użytkowników Steem zostanie przekazana jako historia, teraz użytkownicy będą mieli dostęp do dwóch kont – które będą od siebie niezależne – bieżącego konta Steem i nowego konta Hive, zachowując swoje informacje , ale bez żadnego związku między nimi, więc nowe posty nie pojawią się w Steem i vice versa.

 „Nie będziesz musiał żądać niczego. Po prostu zaloguj się przy użyciu istniejących danych konta Steem, a będziesz mieć nowe monety HIVE w portfelu i będziesz mógł rozpocząć korzystanie z blockchain, dzięki czemu każdy użytkownik otrzyma idealnie odzwierciedlone saldo swoich bieżących zasobów STEEM w nowej monecie HIVE ”.

Na przykład, jeśli użytkownik miał 10 STEEM, 5 SBD i 1000 SP na swoim koncie Steem, na swoim nowym koncie Hive będzie miał 10 HIVE, 5 HBD i 1000 HP.

Część tokenów HIVE zostanie wysłana do funduszu deweloperskiego Hive, aby stworzyć solidną pulę zasobów do zdecentralizowanego rozwoju. Fundusze te nie zostaną wykorzystane, dopóki nie zostanie przeprowadzona łatwa aktualizacja w celu ciągłej likwidacji tokenów w czasie, aby zapobiec zalaniu rynku.

Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do swoich kont Hive po prostu logując się do sieci Hive przy użyciu istniejących kluczy konta Steem. Jest to obecnie odnotowane w oficjalnym poście na blogu.


REKLAMA
Kup bitcoin na coinquista.com