#CryptoFlash24

Kraje najbardziej przyjazne technologii blockchain

Jako jeden z pierwszych krajów, które wzięły znaczącą uwagę na Bitcoin, kryptowaluty i blockchain, Japonia stała się jednym ze światowych liderów w krypto-adopcji.

W regionie znanym z nadmiernego bogactwa, chęci wydawania pieniędzy i innowacyjności technologicznej nie dziwi fakt, że Zjednoczone Emiraty Arabskie są jednym z obrońców praw kryptowalut.

Naród u wybrzeży Hiszpanii ogłosił plany na początku tego roku, aby wprowadzić regulacje dotyczące początkowych ofert monet – pierwsza w krypto-historii. Regulacje będą stanowić prawo utworzone i ustanowione przez rząd kraju, który połączył siły z Gibraltar Financial Services Commission, aby napisać dokument. Celem jest stworzenie przestrzeni, która obejrzy cykl wirtualnych walut w kraju i ureguluje “promocję, sprzedaż i dystrybucję” tokenów kryptograficznych.

 

Blockchain dla programistów aplikacji mobilnych: czy to jest przydatne?

Jeśli jesteś programistą aplikacji mobilnych lub menedżerem firmy programistycznej, eksplozja zainteresowania technologią blockchain nie umknie Twojej uwadze. Nie oznacza to jednak, że już wiesz, jak przydatne może być dla Twojej firmy.

W pewnym stopniu odpowiedź zależy od twojej roli. Jeśli na przykład tworzysz aplikacje do użytku wewnętrznego firmy, prawdopodobnie wkrótce zidentyfikujesz przypadki użycia o dużej wartości dla aplikacji związanych z blokowaniem.

Jeśli oferujesz usługi rozwoju aplikacji mobilnych lub budujesz aplikacje na rynek, rozwój blockchain będzie istotną – i być może lukratywną – umiejętnością uchwycenia się raczej wcześniej niż później.

To wczesne dni dla blockchain z perspektywy przedsiębiorstwa, tylko niewielki procent firm, szczególnie spoza sektora usług finansowych, aktywnie eksperymentuje z tą technologią.

Istnieje opinia, że ​​wiele z rynków znajdzie się poza technologicznie bogatymi regionami Ameryki Północnej i Europy. Technologia Blockchain, szczególnie w przypadku transakcji finansowych i umów, oferuje możliwości poprawy życia małych firm, a nawet konsumentów, w krajach słabiej rozwiniętych.

 

Blockchain Blockchair

Usługa eksploracji Blockchain Blockchair uruchomiła nowe narzędzie analityczne. Blockchair Feed dekoduje komunikaty zapisane w sieciach BCH, BTC i ETH. Wyniki można wyświetlać w czasie rzeczywistym, na który składają się wiadomości od banału do tajemnicy.

BlockchainBlockchair jest szeroko stosowany przez społeczności gotówkowe i rdzeniowe bitcoinów do wyszukiwania transakcji i sprawdzania danych dotyczących cen rynkowych, dominacji i wydajności sieci. Jest to również jedna z niewielu wyszukiwarek blockchain, która umożliwia użytkownikom wyszukiwanie określonych słów lub fraz ukrytych w transakcjach. Jego najnowsze narzędzie idzie o krok dalej i dekoduje wiadomości w czasie rzeczywistym, ponieważ są one publikowane na każdym z trzech bloków kodu.

 

Rynek kryptowalut spadł o 52 miliardy dolarów w tygodniu, czynniki i trendy Blockchain

Tydzień Blockchain New York City aka Consensus 2018 był bardzo wyczekiwany w ekosystemie kryptowalut, a wielu analityków spodziewało się, że wydarzenie będzie miało nowy bodziec dla Bitcoin i altcoins. Jednak rynek zdołał stracić 52 miliardy dolarów podczas tygodnia konferencji.

Przed rozpoczęciem Consensus 2018, technik firmy Fundstrat Global Advisors, Robert Sluymer, powiedział, że Bitcoin ma dno, a jego przewaga była daleka. W tym czasie był zdania, że ​​cyfrowa waluta znajduje się na etapie ogólnego ożywienia, a tydzień Blockchain będzie kolejnym wielkim katalizatorem Bitcoin.

Analitycy Fundstrat obserwowali rajdy po wcześniejszych wydarzeniach Konsensusu i nie było powodu, aby nie oczekiwać tego samego wzorca. CEO Fundstrata, Tom Lee, przewidział, że Bitcoin odbije ponad 15 000 $ i ponownie osiągnie najwyższe notowania. To jednak wyraźnie się nie stało. Przynajmniej jeszcze nie.


REKLAMA