#CryptoFlash24

19.05.2018r

Czy technologia Blockchain może nam pomóc rozwiązać kryzys zarządzania zasobami wodnymi?

Podczas gdy woda pokrywa 70 procent powierzchni ziemi, tylko trzy procent z niej jest bezpieczne do spożycia przez ludzi, a tylko jeden procent jest dostępny. Niedobór wody i racjonowanie są niespotykane w krajach rozwiniętych. Tego samego nie można jednak powiedzieć w krajach rozwijających się ani w krajach trzeciego świata.

Staje się jasne, że istnieje potrzeba opracowania systemu, który zapewni efektywne wykorzystanie i dystrybucję wody. Obecnie istnieje wiele wyzwań, jeśli chodzi o śledzenie zużycia wody. Jednak wraz z pojawieniem się i ewolucją technologii blockchain, sytuacja może się zmienić na lepsze.

Technologia Blockchain może wkrótce umożliwić gospodarstwom domowym, konsumentom przemysłowym i kierownikom ds. Gospodarki wodnej uzyskanie dostępu do cennych danych na temat jakości i ilości wody, niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji. Tego rodzaju dane mogą ułatwić ludziom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących czasu na oszczędzanie i wykorzystywanie wody.

 

TRON [TRX] gromadzi więcej wsparcia dla jego aktualizacji blockchain

W następstwie wprowadzenia na nowo przeprojektowanej strony TRON, coraz więcej członków społeczności gotowych jest dołączyć do zespołu, by odnieść sukces w eko-przestrzeni kryptowaluty pod względem silniejszych więzi i niezawodności. Cena rynkowa TRON wynosi 4,5 miliarda dolarów i w momencie pisania wynosi 0,06 miliona.

Zgodnie z ostatnim tweetem założyciela TRON Justin Sun, TRON uruchomi maszynę wirtualną 25 maja. Główna sieć TRON ma zostać uruchomiona 31 maja w związku z bieżącymi zmianami w procedurze opracowywania danych w firmie.

Basen Bixin ma unikalny model górniczy z obietnicą otwartości i przejrzystości. Cyfrowe transakcje walutowe są łatwiejsze dzięki tym statystykom rynkowym, transakcjom escrow i transakcjom OTC, które umożliwiają natychmiastowe przelewy.

 

Oceny Blockchain w Chinach

Dobra wiadomość dla NEO jego pozycja w rankingu kryptowalut chińskiego Ministerstwa IT. NEO znalazł się na 4 z 28 wirtualnych walut w raporcie przedstawionym przez chińskie Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych.

Według rankingu 5 najważniejszych kryptowalut to Ethereum, Steem, Lisk, NEO i Komodo. Ranking został opracowany z uwzględnieniem technologii, zastosowania i kreatywności. W indeksie aplikacji zajęła pierwsze miejsce, podwajając wynik innych wirtualnych walut, takich jak Bitcoin, Waves, Cardano i inne.

 

Rząd australijski przeznacza 700 000 AU$ na rozwój zasiłków socjalnych w oparciu o Blockchain

W 2017 r. Firma ASX opublikowała informację o zmianie istniejącego systemu elektronicznego subskrybowania w systemie Clearing (CHESS) za pomocą technologii blockchain opracowanej przez amerykańską firmę Digital Block opartą na blockchain.

Chcąc zdigitalizować i zautomatyzować usługi rządowe, rząd Australii intensywnie inwestuje w programy badawcze blockchain, starając się utrzymać przewagę nad konkurencją. Intencja ta jest widoczna w budżecie na rok 2018-19, gdzie rząd przeznaczył 300 milionów dolarów na cztery lata, aby zakłócić system świadczeń socjalnych.

W celu efektywnego i cyfrowego dostarczania usług rządowych, DTA będzie badać sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby dalej wdrażać ją w szereg usług rządowych, jednocześnie ograniczając biurokratyczny proces wymagający dużej ilości papieru.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi