#CryptoFlash24

Przewodniczący USC CFTC: Musimy przetestować Blockchain, ponieważ jesteśmy 4 lata z tyłu

Przewodniczący amerykańskiej Commodity Futures Trading Commission (CFTC) Christopher Giancarlo przedstawił zainteresowanie swojej agencji technologią blockchain podczas przesłuchania w Kongresie w środę, 25 lipca. Przewodniczący podkreślił potrzebę wprowadzenia odpowiednich procedur, które umożliwiałyby CFTC zbadanie innowacyjnej technologii blockchain dla potencjalnych klientów. przyszłe przypadki użycia.

Rozprawa, zatytułowana “Badanie nadchodzącego porządku obrad dla CFTC”, została zwołana przez Izbę Rolnictwa. Giancarlo zapytany o wagę ustawy o modernizacji badań i rozwoju CFTC, wprowadzonej przez kilku członków Komitetu ds. Rolnictwa 14 czerwca, wyjaśnił, że istnieje potrzeba legalnego i szybkiego procesu wymiany informacji między agencją a innowatorami Fintech, “Szczególnie w obszarze blockchain.”

 

Joseph Lubin nazwał Berlin najważniejszym miastem w “kosmosie Blockchain”

Współzałożyciel Ethereum, Joseph Lubin, określił Berlina mianem “najważniejszego miasta w kosmosie blockchain”. Lubin powiedział, że “Berlin ma infrastrukturę, Berlin ma talent, naprawdę dobrzy programiści są tutaj.” Lubin dodał, że gdyby Berlin chciał utrzymać status centrum blokockchain, “rząd musi stworzyć więcej programów promujących blockchain”. Mimo że jest mniej zainteresowany kryptowalutami, hype wokół Bitcoin nie jest zły, jak mówi Lubin, ponieważ przyniesie on więcej pieniędzy na rynek i popchnie technologię do przodu.

 

Platforma zakładów opartych na Blockchain Augur posiada teraz “Rynki zabójstw”

Tak zwane “rynki zabójstw” pojawiły się na platformie zakładów na blockchain, Augur, Mashable, 24 lipca. Użytkownicy obstawiają teraz, kiedy pewne osoby publiczne umrą.

Stworzony przez non-profit Forecast Foundation, Augur uruchomił swoją platformę przewidywania Ethereum (ETH) 9 lipca, według Fortune. Na platformie użytkownicy mogą przewidzieć wynik każdego wydarzenia.

Jeśli użytkownik wierzy, że wynik się wydarzy, kupuje udziały za pomocą ETH. Jeśli użytkownik uzna, że ​​zdarzenie nie wystąpi, może skrócić zakład, sprzedając akcje. W obu przypadkach, jeśli prognozy użytkownika się spełnią, mogą skorzystać z wyniku.

Ostatnio użytkownicy obstawili zakłady Augur dotyczące śmierci wielu osób publicznych, takich jak prezydent USA Donald Trump i dyrektor generalny w Berkshire Hathaway Warren Buffett. Zakład “Czy Donald Trump (Prezydent USA) zostanie zabity w dowolnym momencie w 2018 roku”, nabył 50,3 akcji od 23 lipca.

To nie jest pierwszy przykład rynku zabójstw. W 2013 r. Powstał internetowy rynek, w którym użytkownicy postanowili sfinansować zabójstwa Bena Bernanke i amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy. Podczas gdy obecne rynki na Augur tylko stawiają zakład na to, czy takie zdarzenie się wydarzy, gdyby zakład był wystarczająco wysoki, mógłby nadal stwarzać zachętę dla kogoś, kto mógłby dokonać przestępstwa.

Użytkownicy z subreddit Augur zasugerowali, że należy zrobić coś na temat rynków zabójstw, ale ze względu na zdecentralizowany charakter platformy, “nikt nie może samodzielnie zmienić Augur lub zamknąć go”, zgodnie ze stroną internetową Augur.

Aby upewnić się, że zakład został prawidłowo rozliczony, Augur stworzył system “reporterów”, którzy potwierdzają prawidłowość wyniku zakładanego wydarzenia.

 

Zależność technologii Blockchain od sprzedaży GPU na skalistych wodach, raport kwartalny AMD

Raport pokazał, że AMD poniosło 3% spadek w dziale obliczeń i grafiki [CaG] w porównaniu z pierwszym kwartałem, w którym akcje AMD zyskały 2,3% i zamknęły się na poziomie 12,94% w ostatnim dniu pierwszego kwartału. Firma ujawniła, że ​​całkowity przychód zakupiony przez dział CaG wyniósł 1,09 mld USD, co stanowi skok o 64% w porównaniu do ubiegłorocznej analizy AMD. Jedyny spadek w dziale CaG odnotowano w sprzedaży do górników kryptowalutowych, którzy stanowili tylko 6% całkowitego dochodu, stanowiąc wyraźny kontrast w stosunku do 10% pierwszego kwartału.

 

Decentraland i Next Reality: Partnerzy wspierają Blockchain Gaming w Korei Południowej

Decentraland (MANA), pierwsza wirtualna platforma w całości należąca do jej użytkowników, ogłosiła na swoim oficjalnym blogu, że połączyła siły z finansowanym przez rząd Korei programem Next Reality Partners. Celem jest rozwój gier Blockchain w Korei Południowej poprzez uruchomienie DCL.X, nowego akceleratora dla twórców gier. Firma opublikowała Tweet 24 lipca. Zgodnie z zapowiedzią na swoim blogu akcelerator DCL.X został zaprojektowany tak, aby łączyć ze sobą gry oparte na blockchainach oraz studia rzeczywistości wirtualnej (VR) w Korei Południowej. Oczekuje się, że DCL.X zapewni świetny impuls dla południowokoreańskich twórców gier VR, zapewniając im niezbędne wsparcie, aby umożliwić im dostęp do Decentraland SDK i rozwijać swoją globalną widownię.


REKLAMA
Unlimited - najlepszy sklep z kryptokoparkami oraz akcesoriami górniczymi